happyteen
happyteen
  4 marca 2009 (pierwszy post)

Witajcie. Mam problem. Nie wiem jak obliczyć pole podstawy. Mam wzór na objętość i na pole całkowite, ale w każdym z tych wzorów mam do podstawienia, wcześniej wymienione pole podstawy. Znacie wzór? Z góry dzięki :)

Avatar użytkownika markmark
Posty: 1193 (po ~397 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 57
mark
  4 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wcześniej wymienione pole podstawy.

Pole podstawy to po prostu wzór na pole figury płaskiej będącej podstawą (np. prostokąt, kwadrat itd . . .)
FerreTx3
FerreTx3
  4 marca 2009

jeżeli masz w podstawie kwadrat to podstawiasz wzór na Pole kwadratu ... itp. banalne.

KKocek
KKocek
  5 marca 2009

Cześć
Chciałbym Ci przedstawić sposób na zarobienie kilku groszy przez internet.
Metoda jest bardzo prosta: otrzymujesz wynagrodzenie za czytanie e-maili reklamowych, klikanie w linki, komentowanie stron, zapisywanie się do serwisów, polecanie programu dalej oraz wiele innych.
Gdy uzbierasz minimum 3zł możesz wypłacić je na dowolne konto bankowe, a gdy minimum 5zł możesz kupić doładowanie pre-paid.
Ten sposób zarabiania jest legalny, nie wymaga inwestycji, a sama strona bardzo pewna- ma sporo pozytywnych opinii w internecie.
Jeśli masz wątpliwości poszukaj w internecie dowodów wypłat. Na tej stronie wypisane są wszystkie wypłaty wykonane przez ten program. Jest tego już 3 668 pln czyli całkiem sporo.

Tutaj podaje Ci link do strony:
sejfik.com
Nie będę ukrywał- jeśli zapiszesz się z tego linku pomożesz mi w zarabianiu. Z góry dzięki i mam nadzieje, że będziemy zarabiać razem w tym programie.

Pozdrawiam kamil

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.