fiolek93
fiolek93
  3 marca 2009 (pierwszy post)

mam mały problem mam napisać opowiadanie na temat ,, śpieszmy sie kochać ludzi tak szybko odchodza,, i nie mam zielonego pojęcia jak zacząć:p pomoze ktoś??? plis:)

xenka89
xenka89
  3 marca 2009

wydaje mi się ze to łatwy temat...napisz np. że ludzie często nie doceniają drugiego człowieka, że kłócą się, ranią na wzajem itp. itd. i nie myślą o tym że mogą tego kogoś stracić...zachowują się tak, a gdy ta druga osoba odchodzi cierpią i żałują że tak postępowali... że nigdy nie wiemy kiedy odejdzie ktoś kogo kochamy, dlatego powinniśmy okazywać swoje prawdziwe uczucia

fiolek93
fiolek93
  3 marca 2009

dzięki za pomoc:)

Konto usunięte
Konto usunięte: wydaje mi się ze to łatwy temat...napisz np. że ludzie często nie doceniają drugiego człowieka, że kłócą się, ranią na wzajem itp. itd. i nie myślą o tym że mogą tego kogoś stracić...zachowują się tak, a gdy ta druga osoba odchodzi cierpią i żałują że tak postępowali... że nigdy nie wiemy kiedy odejdzie ktoś kogo kochamy, dlatego powinniśmy okazywać swoje prawdziwe uczucia

dzięki za pomoc:)
xenka89
xenka89
  3 marca 2009

jak wpiszesz na google ,,śpieszmy sie kochać ludzi...'' to znajdziesz wypracowanie na ten temat, to też może pomóc

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.