PaATtTti
PaATtTti
  2 marca 2009 (pierwszy post)

Zadanie robilam z translatorem wiec na pewno sa bledy

W sobote spałam do godziny 12. Ubralam sie umylam i zaczełam sprzatac. Wyszłam na spacer z moim psem a po powrocie zamowiłam sobie pizze. Nie miałam co robic wiec wlaczylam komputer i posiedzialam sobie w internecie. Wieczorem przyszła kolezanka do mnie i sobie porozmawialysmy. W niedziele pojechalam do dziadkow na obiad.Po poludniu wrocilam do domu pogralam na komputerze i przyjechal do mnie moj chlopka. Do samego wieczora bylam z nim a potem odrobilam lekcje i poszlam spac.

Tippen Sie auf für Samstag 12 Stunden Wusch seine bekleidet im August begonnen und Reinigung. Ich ging zu einem Spaziergang mit meinem Hund und befahl seiner Rückkehr nach Pizza. Ich hatte zu tun auf Ihrem Computer und posiedzialam im Web. Abend, ein Freund kam zu mir und dem porozmawialysmy. Am Sonntag, einen Ausflug zu den Großeltern auf obiad.Po Süden pogralam wieder in das Haus auf dem Computer kam zu mir und meine Landsmännin. Noch am gleichen Abend war ich mit ihm und dann odrobilam Lehren und ging schlafen.

brylantowaax3
brylantowaax3
  2 marca 2009

translatica.pl dobra strona do tłumaczeń całych tekstów ;]

denatka
denatka
  2 marca 2009

Powinno być napisane w czasie przeszłym.
Czasownik posiłkowy [sein/haben] + Partizip 2

JestemNudziara
JestemNudziara
  2 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zadanie robilam z translatorem wiec na pewno sa bledy

Nie korzystaj więcej z translatora.
Juustinna
Juustinna
  2 marca 2009
Jeżeli nie dyktowała wam tego nauczycielka to nie lepiej zmienić troszkę zdania, żeby łatwiej było przetłumaczyć ? Np. zamiast spalam do 12 napisać, ze wstałam o 12 ? Nie wiem może źle mowie ale wydaje mi się, że tak byłoby łatwiej.
ShelbyGT500Michal
Posty: 14549 (po ~145 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 76
ShelbyGT500Michal
  2 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W sobote spałam do godziny 12. Ubralam sie umylam i zaczełam sprzatac. Wyszłam na spacer z moim psem a po powrocie zamowiłam sobie pizze. Nie miałam co robic wiec wlaczylam komputer i posiedzialam sobie w internecie. Wieczorem przyszła kolezanka do mnie i sobie porozmawialysmy. W niedziele pojechalam do dziadkow na obiad.Po poludniu wrocilam do domu pogralam na komputerze i przyjechal do mnie moj chlopka. Do samego wieczora bylam z nim a potem odrobilam lekcje i poszlam spac.

Am Samstag schlief ich bis 12. Ich zog mich an, wasche mich und begann aufzuräumen. Ich ging mit meinem Hund spazieren, und als wir kehrten zurrück, bestellte ich Pizza. Ich hatte nichts zu tun, deshalb schalte ich Computer ein und surfte im Internet. Am Abend kam zu mir meine Freundin und wir quatschten. Am Sonntag fuhr ich zu meinen Grosseltern zum Mittagessen. Am Nachmittag kam ich zurrück nach Hause und spielte Computer. Dann kamm mein Freund (Mann) an. Zum Abend war ich mit ihm. Später machte ich meine Hausaufgaben und ginge schlafen.

Ja tu zrobię Meksyk.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.