Julianeczka91
Julianeczka91
  28 lutego 2009 (pierwszy post)

muszę napisać pracę na temat Racji stanu z 1989 roku. Problem w tym, że nie wiem co mam w niej zawrzeć aby temat wyczerpać. mógłby mi ktoś pomóc?

x5xBlAcKxAnGeLx5x
x5xBlAcKxAnGeLx5x
  28 lutego 2009

a google? :woot:

Hope
Hope
  28 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mógłby mi ktoś pomóc?

najpierw powinnaś wyjaśnić co to jest racja stanu. później może jakaś geneza, itp.
myślę, że to Ci się może przydać:

racja stanu.
racja stanu(2).
Julianeczka91
Julianeczka91
  28 lutego 2009
Hope
Hope: a google?

dzięki ;)
ale licze na dalszą pomoc.
margotka
margotka
  28 lutego 2009

w bibliotece poszukaj ksiązki andrzeja Alberta... doskonale opisuje wszystkie współczesne wydarzenia...

Klaudia270
Klaudia270
  28 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dzięki ;) ale licze na dalszą pomoc.

bo sie przeliczysz ;))
Uzi
Uzi
  1 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: muszę napisać pracę na temat Racji stanu z 1989 roku. Problem w tym, że nie wiem co mam w niej zawrzeć aby temat wyczerpać. mógłby mi ktoś pomóc?

Problem w tym, że jeżeli nie rozumiemy zupełnie tematu to trzeba zapytać nauczyciela.
Julianeczka91
Julianeczka91
  1 marca 2009
Uzi
Uzi:

Problem w tym, że jeżeli nie rozumiemy zupełnie tematu to trzeba zapytać nauczyciela.
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko problem w tym, że nie miałam z nim kontaktu przez 2 tyg. a na lekscji na której to omawiał mnie nie było?
Julianeczka91
Julianeczka91
  1 marca 2009

tylko problem w tym, że nie miałam z nim kontaktu przez 2 tyg. a na lekscji na której to omawiał mnie nie było?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.