xXHilDa17xX
xXHilDa17xX
  28 lutego 2009 (pierwszy post)

Moze ktoś mi udzieli odpowiedzi a no więc zaczne ;D:
Chodze do 1 kl technikum i od wrzesnia chciała bym sie przepisac do Liceum Profilowanego w innej szkole i tu wałsnie mam pytanie: czy przepisaując sie będe musiała zaczynać od 1 kl? gubi mnie ta mysl ze w liceum profilowanym jest mniej przedmiotów niż w technikum i nie ma sensu przerabiac 2 raz ten sam materiał. ktos był w takiej sytuacji?

BezPomyslow
BezPomyslow
  28 lutego 2009

klase pierwszą musisz nadrobić. bo to inne przedmioty.
było myśleć wcześniej o szkole :ninja:

adi783
Posty: 987 (po ~124 znaków)
Reputacja: -30 | BluzgometrTM: 144
adi783
  28 lutego 2009

Nie musi nadrabiać 1 klasy LOL^^

Zależy z jakim ocenami zdasz. Jak będą przyzwoite i pozwolą Ci dostać się do LP to zaczynasz normalnie od 2 klasy...

:mrgreen:
PaniPana
PaniPana
  28 lutego 2009

Ja byłam w takiej sytuacji, ze chodziłam do technikum i przeniosłam się 2tyg przed feriami by móc kontynuować dalej nauke w 1klasie, a gdybym chciała ją zmienić od Września byłabym rok w plecy.

xxEiTyxx
Posty: 63 (po ~126 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 20
xxEiTyxx
  28 lutego 2009

gdybys przed koncem semestru sie przepisala to bys tylko musiala zaliczyc semestr i bylo by ok
ale teraz nie przyjma cie
musisz skonczyc 1 klase w technikum i dopiero isc do liceum od nowa

Powyższy post to jeden z najbardziej elokwentnych i wysublimowanych wpisów na tym forum.
Zastanów się 10 razy, nim się do niego odwołasz, oraz ciesz się wiedzą płynącą z niego :)
***************************************

x5xBlAcKxAnGeLx5x
x5xBlAcKxAnGeLx5x
  28 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

misisz zaczac od 1 klasy...ja jestem w profilowanym...i profilowane ma zupelnie inne dodatkowe przedmioty niz technikum...
smielaq89
smielaq89
  28 lutego 2009

Często zależy od szkoły postępowanie w takim przypadku.

Uzi
Uzi
  1 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Chodze do 1 kl technikum i od wrzesnia chciała bym sie przepisac do Liceum Profilowanego w innej szkole i tu wałsnie mam pytanie: czy przepisaując sie będe musiała zaczynać od 1 kl? gubi mnie ta mysl ze w liceum profilowanym jest mniej przedmiotów niż w technikum i nie ma sensu przerabiac 2 raz ten sam materiał. ktos był w takiej sytuacji?

Możesz zaliczać przedmioty, których wczesniej nie miałas a tam w pierwszej klasie były. Jak ja chodziłam do liceum to właśnie dwie dziewczyny tak robiły, kiedy zaczynały od 2 klasy.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.