KradneToryxD
KradneToryxD
  23 lutego 2009 (pierwszy post)

pomoże ktoś? ;( bo ja to matmy kompletnie nie kumam.. a kochana mamusia nie chce zalwtic korepetycji.. no i mam oczyscie zad dom z matmy a nie rozumie..\//// wiec treść zadania brzmi: Klient wpłącił do banku 5000 zł. Ile otrzyma odstek po trzech miesiącach, po odliczeniu 20% podadku od tych odsetek, jeśli pieniądze założył na 2,8 % w stosunku rocznym?

KradneToryxD
KradneToryxD
  23 lutego 2009

smielaq89 no na pewno Xd mów może sam za siebie co ?:> a czuje to slowa : 'uczyć sie'? no chyba nie moje o.o wiec ty mi tez na pewno nie będziesz mówili co mam robić wybacz

1111stysia1111
1111stysia1111
  23 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: smielaq89 to sie nie udzielaj 1111stysia1111 ojej dzikuje xD ;** na pewno myslsiz lepiej odemnie :D


haha sama nie wiem czy ja mysle xd
smielaq89
smielaq89
  23 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: smielaq89 no na pewno Xd mów może sam za siebie co ?:> a czuje to slowa : 'uczyć sie'? no chyba nie moje o.o wiec ty mi tez na pewno nie będziesz mówili co mam robić wybacz


To było bezosobowo, ogólnie ;)
KradneToryxD
KradneToryxD
  23 lutego 2009

smielaq89
a czyje to slowa 'uczyc sie' chyba nie moje o.O
ty mi tez raczej mowic nie ebdziec co mam robic ^^
zretsza nie kloce sie szkoda mi kalwtury na takich

KradneToryxD
KradneToryxD
  23 lutego 2009

yhy.. moje slowa tez byly ogulnie haha xD.

1111stysia1111
umiesz jecze psiac na kawturze to raczej myslsiz ^^.

1111stysia1111
1111stysia1111
  23 lutego 2009

haha no baa xd :P

smielaq89
smielaq89
  23 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ogulnie


ogólnie ;)

Widać za mało tej klawiatury używasz ;)
KradneToryxD
KradneToryxD
  23 lutego 2009

ojej xd powiedziałam ,że mi szkoda jej nie?
człowieku wiesz co to jest dyslekcja? o.O

JestemNudziara
JestemNudziara
  23 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: człowieku wiesz co to jest dyslekcja?

najlepiej tłumaczyć się dysleksją i nic z tym nie robić....
KradneToryxD
KradneToryxD
  23 lutego 2009

najlepiej tłumaczyć się dysleksją i nic z tym nie robić.... JestemNudziara x/ jak byś chciał/a wiedzieć to wlsnie chodzę na zajęcia.. i moja pisnowa teraz kiedyś zuplnie sie zmieniła nie wiesz to może sie nie wtrącaj lub sie zapytaj zanim kogoś sie uczepisz tak? x/

JestemNudziara
JestemNudziara
  23 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: najlepiej tłumaczyć się dysleksją i nic z tym nie robić.... JestemNudziara x/ jak byś chciał/a wiedzieć to wlsnie chodzę na zajęcia.. i moja pisnowa teraz kiedyś zuplnie sie zmieniła nie wiesz to może sie nie wtrącaj lub sie zapytaj zanim kogoś sie uczepisz tak? x/

Nikogo się nie czepiam. Poza tym o dysleksji wiem więcej niż Ci się wydaje. I dlatego denerwuje mnie takie pokrętne tłumaczenie się (w wielu wypadkach) dysleksją, gdyż można a nawet trzeba ją ćwiczyć.
I nie miałam zamiaru nikogo obrazić.
KradneToryxD
KradneToryxD
  23 lutego 2009

no właśnie ale napisałaś 'i nic z tym nie robić', a właśnie,że robie z tym 'coś ' i to więcej niż Ci się wydaję

JestemNudziara
JestemNudziara
  23 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no właśnie ale napisałaś 'i nic z tym nie robić', a właśnie,że robie z tym 'coś ' i to więcej niż Ci się wydaję

I to się chwali :mrgreen:
Niepotrzebnie tak się denerwujesz.
KradneToryxD
KradneToryxD
  23 lutego 2009

JestemNudziara niestety jestem bardzo nerwowa i narazie próbuję opanować emocje ale nie wychodzi mi to za bardzo, a zwłaszcza gdy ktoś mnie o cos najpierw powie a nie jest tak jak myśli

JestemNudziara
JestemNudziara
  23 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: JestemNudziara niestety jestem bardzo nerwowa i narazie próbuję opanować emocje ale nie wychodzi mi to za bardzo, a zwłaszcza gdy ktoś mnie o cos najpierw powie a nie jest tak jak myśli

Hmmm... wnioskuję, że jesteś jeszcze bardzo młoda;) Wyrośniesz z tego.
Głowa do góry:mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.