chomicco18
chomicco18
  23 lutego 2009 (pierwszy post)

Witam ;)
jezeli ktos jest w 3 lo i ma rozszerzona biole to niech mi pomoze bo trzeba mi-
-przedstawić nadzieje i obawy związane z rozwojem inżymierii genetycznej
oraz
znaczenie informatyki dla rozwoju genetyki

z góry dzieki ;)

agniesiaaaa16
agniesiaaaa16
  23 lutego 2009
http://www.sciaga.pl/tekst/20740-21-znaczenie_inzynierii_genetycznej_w_zyciu_czlowieka

po prostu poszukaj u wujka googla ;p
pełno tego tam :P
chomicco18
chomicco18
  23 lutego 2009

wiesz jakoś nie mam za bardzo czasu poszukać bo po prostu nie wyrabiam sie z materiałem...oprócz bioli mam takze gerę do wkuwania hehe ;D no to czeka mnie w takim razie trochę czytania ;p ale dzięki :D

agniesiaaaa16
agniesiaaaa16
  23 lutego 2009

aha.. no ja też teraz tak mam .. ;p
ale poczytasz i będziesz więcej wiedział ;p

chomicco18
chomicco18
  23 lutego 2009

w końcu teraz kolejka zdawania matury przypadła na nas ;D
w tej pracy nawet dużo info jest zawarte...dobra trzeba pisać :D
pzdr ;* ;)

KradneToryxD
KradneToryxD
  23 lutego 2009

o boz...
ja jestem dopiro w 2 gim.. ale jak widze ze Ty amsz takie cos to ja sie juz boje co ja ebd emila za kilka lat o.O

chomicco18
chomicco18
  23 lutego 2009

hehe koleżanko to są ogólne pojęcia....;) więc nie jest takie trudne...ale jak będziesz miała rozszerzona biolę to wtedy zobaczysz ile jest tych pojęć-pierdół do wykucia ;D
szczerze sam nie znam większość pojęć z książki bo...po prostu nie da się ich wyuczyć ;D przynajmniej ja tak nie mogę a mam 4 z bioli ;) pzdr

CKsBbyBoy
CKsBbyBoy
  25 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hehe koleżanko to są ogólne pojęcia....;) więc nie jest takie trudne...ale jak będziesz miała rozszerzona biolę to wtedy zobaczysz ile jest tych pojęć-pierdół do wykucia ;D szczerze sam nie znam większość pojęć z książki bo...po prostu nie da się ich wyuczyć ;D przynajmniej ja tak nie mogę a mam 4 z bioli ;) pzdr


to co jest w liceum na rozszerzonej bioli to jest pikus :]
na studiach wiedze jaka w liceum opanowuje sie w 3 lata trzeba opanowac w tydzien np ;p
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.