asiaczek1990
asiaczek1990
  22 lutego 2009 (pierwszy post)

hej wszystkim, mam ogromną prośbę, pomógłby mi ktoś pomóc z listem z niemieckiego? jestem z niemca strasznie kiepska, skupiam sie bardziej na j.angielskim dlatego mam problem i to nie mały heh.Temat listu to:

Twoja koleżanka z Niemiec zaprosiła cie na ślub swojej siostry.napisz do niej email w ktorym:
-podziekujesz za zaproszenie i zapewnisz ze chetnie wezmiesz udzial w tej uroczystwosci
-zapytaj o wiek i zawód narzeczonego siostry
-dowiesz sie jak bedzie ubrana panna młoda i jaki prezent chciala by otrzymac
-zapytasz,gdzie odbędzie się wesele i jaka jest przewidywalna liczba gości.

Mam napisany list w języku polskim, nie wiem czy to wystarczy zeby mi ktos pomogl, ale jesli dla kogos to nie problem, tzn. jest na tyle mądry z niemca, że nie zmarnuje na to zbyt wiele czasu proszę bardzo o pomoc:).List mam na jutro więc to moja ostatnia deska ratunku:P.

Cześć Ania,
Dziękuję serdecznie za zaproszenie na Wasz ślub, bardzo chętnie do was przyjadę i wezmę udział w tej wspanialej uroczystosci.Opowiedz mi coś o swoim narzeczonym.
Ile ma lat i jaki ma zawód? Nie moge się doczekać kiedy go poznam.
Jak się ubierasz na ślub? Czy będzie to biała suknia? I powiedz mi koniecznie co chcielibyście dostać w prezencie, bo nie wiem co wam kupić
Gdzie odbędzie się wesele i na ile gości je zorganizowaliście?
Będę już kończyć, z niecierpliwością czekam na odpowiedź. Pozdrów przyszłego męża i trzymaj się ciepło.

JestemNudziara
JestemNudziara
  22 lutego 2009

za free nikt Ci tego nie zrobi. Za długie.

shamaramorgan
shamaramorgan
  23 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam napisany list w języku polskim, nie wiem czy to wystarczy zeby mi ktos pomogl, ale jesli dla kogos to nie problem, tzn. jest na tyle mądry z niemca, że nie zmarnuje na to zbyt wiele czasu proszę bardzo o pomoc:).List mam na jutro więc to moja ostatnia deska ratunku:P.

napisz po niemiecku my Ci poprawimy.
regulamin poczytaj tępa dzido :zonk:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.