IwonkaZam21
IwonkaZam21
  19 lutego 2009 (pierwszy post)

witam wszystkich
mam do napisania na angielski zaproszenie jednak nie za bardzo jestem w tym dobra dlatego prosze Was o pomoc abyście mi jakos pomogli przetłumaczyc to na język angielski

Zaproszenie

Z okazji otwarcia przez moich rodziców restauracji chciałabym zaprosić Panią Monike i pana Andrzeja na uczestnictwo w tej uroczystości. W imprezie bedą uczestniczyc m. in. znana wszystkim wokalista zespołu Łzy. Uroczystość ta odbędzie się 23.02 na ul. Peowiaków obok banku. Dla gości przygotowane są bardzo ciekawe konkursy w których można wygrać interesujące nagrody ponad to bedą rozdawane autografy przez wokalistke zespołu Łzy.

mam nadzieje że zaszczycą nas państwo swoją obecnością

z poważaniem xyz

dziękuje za pomoc i pozdrawiam

GdzieSens
GdzieSens
  19 lutego 2009

invitation :) łatwe pomyśl troszkę poradzisz sobie

milenkaaa26
milenkaaa26
  19 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mam do napisania na angielski zaproszenie jednak nie za bardzo jestem w tym dobra dlatego prosze Was o pomoc abyście mi jakos pomogli przetłumaczyc to na język angielski

pomóc możemy, tj sprawdzić i poprawić błędy, ale na pewno nikt nie będzie odrabiał za ciebie pracy domowej.
frajerów szukaj gdzie indziej ;)
Yumis
Posty: 8608 (po ~133 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 379
Yumis
  19 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: witam wszystkich mam do napisania na angielski zaproszenie jednak nie za bardzo jestem w tym dobra dlatego prosze Was o pomoc abyście mi jakos pomogli przetłumaczyc to na język angielski

to pomogli czy przetłumaczyli cały ?. napisz co już zrobiłaś, a my pomozemy dokonczyc

Chill out whatcha yelling´ for?

denatka
denatka
  19 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: z poważaniem xyz

Sincerely, XYZ.
Paulinessa16
Paulinessa16
  19 lutego 2009

napisz po ang a my mozemy poprawiac dopiero.

szuszak89
Posty: 1 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
szuszak89
  19 lutego 2009

get down on it suck my elmit,please dont bite it,just exisced ,when i come i give you one:))

SlodziutkaKariinka
SlodziutkaKariinka
  21 lutego 2009

Po polsku.

Z okazji otwarcia przez moich rodziców restauracji chciałabym zaprosić Panią Monike i pana Andrzeja na uczestnictwo w tej uroczystości. W imprezie bedą uczestniczyc m. in. znana wszystkim wokalista zespołu Łzy. Uroczystość ta odbędzie się 23.02 na ul. Peowiaków obok banku. Dla gości przygotowane są bardzo ciekawe konkursy w których można wygrać interesujące nagrody ponad to bedą rozdawane autografy przez wokalistke zespołu Łzy.

mam nadzieje że zaszczycą nas państwo swoją obecnością

z poważaniem xyz

Po angielsku.

I would like to invite invitation from opening of opening by my fathers of (parents of) restaurants mrs. monika and on participation in (to) this solemnity mr. andrzej. They will participate in performance .m in. Vocalist of group of tear beguile known all. This solemnity will proceed on beside bank 23.02 street Peowiaków. It will be possible win for visitors prepare in (to) which (who) over it by vocalist of group of tear curious competitions interesting award distributed autographs be very. It beguile hope that state will honor us with respecting presence xyz

smielaq89
smielaq89
  21 lutego 2009

j.w

eh, tak się nigdy niczego nie nauczycie...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.