xDKasiunia689
xDKasiunia689
  18 lutego 2009 (pierwszy post)

Jeżeli ktoś z was lub waszych znajomych wie coś o tej szkole i o rekrutacji do niej prosze o kontakt:) Nie podawajcie strony szkoły bo przewertowałam ją już całą xD

KarmelowaOna
KarmelowaOna
  18 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeżeli ktoś z was lub waszych znajomych wie coś o tej szkole i o rekrutacji do niej prosze o kontakt:) Nie podawajcie strony szkoły bo przewertowałam ją już całą xD

Nie znam tej szkoły... mieszkam w pomorskim, ale nabór do szkół i informacje o warunkach rekrutacji pojawią się dopiero gdzieś tak w marcu. Wiem, bo sama kończę w tym roku gimnazjum i także przeszukałam wiele stron i nic ;)
smielaq89
smielaq89
  18 lutego 2009

Po 1 jeszcze trochę czasu..
Po 2 na stronie jeśli nie ma to będzie..
Po 3 wątpię, że ktoś stamtąd się tu trafi ;P

WiOlka3008
WiOlka3008
  18 lutego 2009

ta ja jestem w LO Kościuszki. ale nie w b-białej ;] :rower:
ale przecież masz jeszcze sporo czasu

Miihihih
Miihihih
  18 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeżeli ktoś z was lub waszych znajomych wie coś o tej szkole i o rekrutacji do niej prosze o kontakt:) Nie podawajcie strony szkoły bo przewertowałam ją już całą xD

nie lepiej zapytac sie na forum szkoly ? (chociazby na innym, rownie znanym portalu, ktorego nazwy nie wymienię.. :ninja: )
xDKasiunia689
xDKasiunia689
  18 lutego 2009

Po pierwsze wiem że jeszcze jest troche czasu ale jestem po próbnych i już się trochę orientuje po drugie to LO jest mundurowe profile wojskowy, wojskowo-informatyczny, lotniczy, policyjny, pożarniczy więc troche nietypowe a po trzecie prywatne;) A jeśli chodzi o forum niestety szkoła nie posiada...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.