ImYourDayDream
ImYourDayDream
  18 lutego 2009 (pierwszy post)
Witam.Chciałam poruszyć ten temat ze względu na to,że muzyka jest dla mnie czymś więcej niż tylko muzyką.Możecie się ze mnie śmiać,ale czasem potrawię tak ją przeżywać,że nie raz zdarza mi się,że łza spływa mi po policzku bo słowa są tak piękne.Bywało i tak,że gdy nie zabrałam ze sobą mp3 do łóżka to nie mogłam zasnąc..Czy Wam też się zdarza odpłynac w krainę błogości i marzeń słysząc Waszą ulubiona nutę?
XxYourBlueEyesxX
XxYourBlueEyesxX
  18 lutego 2009

temat nie na to forum :ban:

agoosiaaaaa
agoosiaaaaa
  18 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam.Chciałam poruszyć ten temat ze względu na to,że muzyka jest dla mnie czymś więcej niż tylko muzyką.Możecie się ze mnie śmiać,ale czasem potrawię tak ją przeżywać,że nie raz zdarza mi się,że łza spływa mi po policzku bo słowa są tak piękne.Bywało i tak,że gdy nie zabrałam ze sobą mp3 do łóżka to nie mogłam zasnąc..Czy Wam też się zdarza odpłynac w krainę błogości i marzeń słysząc Waszą ulubiona nutę?

jestes glupia :ziew:
i nie chodzi mi nawet o tresc twojego posta, a raczej o forum, do ktorego go wrzucilas :ziew:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.