ZmienieNick
ZmienieNick
  17 lutego 2009 (pierwszy post)

OCENA W PUNKTACH KAWA GASTRONET KAWA FEINSTER
3 4 6
4 14 16
5 17 21
6 19 13
7 6 4
OGÓŁEM 60 60
KTÓRY Z GATUNKÓW KAWY CIESZY SIĘ LEPSZĄ OPINIĄ WSRÓD ZBADANYCH KLIENTÓW ?
ODPOWIEDŹ UZASADNIĆ WYKORZYSTUJĄC ZNANIE MIARY ŚREDNIEGO POZIOMU

PROSŻE O POMOC :P ;P

shamaramorgan
shamaramorgan
  17 lutego 2009

weź napisz porządnie tą tabelkę, a później naucz sie z niej czytać bo to podstawa.

ZmienieNick
ZmienieNick
  17 lutego 2009

Heh ;] troche nie wyszła ;] chodzi mi głownie o to co zaliczamy do miar średniego poziomu ;)
Kawa G.
ocena- liczba klientów
3-4
4-14
5-17
6-19
7-6

Kawa F
ocena-liczba klientów
3-6
4-16
5-21
6-13
7-4
Polecenie jak wyżej mam nadzieję że teraz jest czytelna z góry dziękuje za pomoc

Carlsb
Carlsb
  17 lutego 2009

kawa G ?

Treść posta jest za krótka. Minimum to 10 znaków. Cytaty nie są wliczane do treści.

Carlsb
Carlsb
  17 lutego 2009

aa i powiedz mi czy to zadanie z LO czy ze studiów? bo to ma znaczenie dla odp ;p

Laralion
Laralion
  18 lutego 2009

Carlsb

rzeczywiscie czy to jest zadanie z studiow czy z liceum ma wplyw na rozwiazanie ;p, ale to jest tak banalne zadanie, ze na studiach na pewno go nie ma (wiem, bo mam teraz statystyke i rachunek prawdopodobienstwa

ZmienieNick

co do samego zadania to w czym jest problem wylcizenia sredniej arytmetycznej ?

agoosiaaaaa
agoosiaaaaa
  18 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: KTÓRY Z GATUNKÓW KAWY CIESZY SIĘ LEPSZĄ OPINIĄ WSRÓD ZBADANYCH KLIENTÓW ? ODPOWIEDŹ UZASADNIĆ WYKORZYSTUJĄC ZNANIE MIARY ŚREDNIEGO POZIOMU PROSŻE O POMOC :P ;P

kawa g ma srednia 5.15 a kawa f ma srednia 4.8(3)
wiec kawa g.
agoosiaaaaa
agoosiaaaaa
  18 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: f ma srednia 4.8(3)

4.88(3) mialo byc.
Carlsb
Carlsb
  18 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: rzeczywiscie czy to jest zadanie z studiow czy z liceum ma wplyw na rozwiazanie ;p,


mialem statystyke na 2-gim roku studiów i jestem przewrażliwiony ;] chodzi o to że te zadanie jest banalne ... gdybym rozwiązywał je w LO to bym się nie zastanawiał, ale na studiach zawsze szukałem drugiego dna, szczególnie gdy zadanie wydaje się banalne;] dlatego pytałem czy jest to zadanie z LO czy ze studiów;]

Konto usunięte
Konto usunięte: w czym jest problem wylcizenia sredniej arytmetycznej ?


no właśnie o to mi chodzi ... wydawało mi się za łatwe :D

więc podałem mu tylko odp wlasciwą ;]

no i te stwierdzenie:

Konto usunięte
Konto usunięte: MIARY ŚREDNIEGO POZIOMU


dziwnie brzmi ;]
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.