blondynkaax3
blondynkaax3
  17 lutego 2009 (pierwszy post)

W tym roku szkolnym zdawałam poprawkę z matmy. Jeszcze nie mam wyników, ale czuję w kościach że mi nie poszło :/
W takim razie, jeśli nie zaliczę tego semestru, to w sierpniu będę musiała zdawać cały rok czy tylko ten 1 semestr? (zakładam że na 2 półrocze będę miała pozytywną :P)

I jeszcze jedno: Jeśli zalicze tą poprawkę w sierpniu to dostanę świadectwo do ręki czy nie?

Clyde
Posty: 23911 (po ~63 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Clyde
  17 lutego 2009

trzeba było się uczyć, a nie teraz martwić.

Mam sczerniałą duszę. Bo czym bez Ciebie jest lato wspaniałe? Gdy Ciebie nie ma nawet ptaki milkną.
Marilyn Manson and Hey Fan ♥
KarmelowaOna
KarmelowaOna
  17 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: I jeszcze jedno: Jeśli zalicze ją poprawkę w sierpniu to dostanę świadectwo do ręki czy nie?

Nie... jeśli to nie jest twój ostatni rok szkolny to dostaniesz świadectwo na poczatek roku szkolnego..

Konto usunięte
Konto usunięte: W tym roku szkolnym zdawałam poprawkę z matmy. Jeszcze nie mam wyników, ale czuję w kościach że mi nie poszło :/ W takim razie, jeśli nie zaliczę tego semestru, to w sierpniu będę musiała zdawać cały rok czy tylko ten 1 semestr? (zakładam że na 2 półrocze będę miała pozytywną :P)


Poprawka na półrocze ? U nas takiego czegoś nie ma... masz 1 to nadrabiasz w przyszłym półroczu, a czasem po prostu daruja Ci ;D
Z całego roku... nawet jeśli miałaś 2 na koniec... materiał obejmuje cały tok nauczania
blondynkaax3
blondynkaax3
  17 lutego 2009
KarmelowaOna
KarmelowaOna: Poprawka na półrocze ? U nas takiego czegoś nie ma... masz 1 to nadrabiasz w przyszłym półroczu, a czasem po prostu daruja Ci ;D Z całego roku... nawet jeśli miałaś 2 na koniec... materiał obejmuje cały tok nauczania

U nas też niektórzy nauczyciele darują, ale nie ta z matmy, u której akurat mam przyjemnośc zdawać. Jest nieźle stuknięta :P Trzeba zaliczyć na 75%, a nie daj Boże masz 74 to już nie zalicza ;/

Konto usunięte
Konto usunięte: trzeba było się uczyć, a nie teraz martwić.

uczyłam się, matka wydała majątek na korki ale to nic nie dało, na następny dzień wszystko z nerwów zapominałam. Nie myśl sobie, że olałam tą matmę.

KarmelowaOna
KarmelowaOna: Nie... jeśli to nie jest twój ostatni rok szkolny to dostaniesz świadectwo na poczatek roku szkolnego..

jestem w 1 LO, więc jak z tym będzie, dostanę na początku 2 klasy? :woot:
shamaramorgan
shamaramorgan
  17 lutego 2009

jesli zaliczysz poprawkę to staraj się nie mieć 1 na koniec roku i po problemie.

KarmelowaOna
KarmelowaOna
  17 lutego 2009

Ja jestem dopiero w 3 gimnazjum, więc szczerze nie wiem jakie są zasady w liceum. Niestety tutaj Ci nie pomogę. ;)

6TakeMeBeybe9
6TakeMeBeybe9
  18 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W takim razie, jeśli nie zaliczę tego semestru, to w sierpniu będę musiała zdawać cały rok czy tylko ten 1 semestr?

wydaje mi się że tylko semestr, czasem nauczyciele proponują coś takiego że Ty następny semestr zaliczasz na minimum 3 a oni darują Ci poprawke.

Konto usunięte
Konto usunięte: matka wydała majątek na korki ale to nic nie dało

"mądrej głowie dość po słowie" :)
blondynkaax3
blondynkaax3
  18 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mądrej głowie dość po słowie" :)

No niby tak, ale ja najinteligentniejsza nie jestem ;P
Zwłaszcza jeżeli chodzi o matmę- można mi tłuc godzinami a na następny dzień już nie nie umiem ;D
WiOlka3008
WiOlka3008
  18 lutego 2009

mam ten sam problem. i oby mi poprawka poszła;/ ::ninja::

Flo
Flo
  18 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W takim razie, jeśli nie zaliczę tego semestru, to w sierpniu będę musiała zdawać cały rok czy tylko ten 1 semestr?

zależy jeszcze od oceny na drugi semestr, u nas jest tak, że jeśli nie zdasz poprawki z 1 semestru to na koniec drugiego musi Ci wyjść 3 żeby zdać, inaczej w sierpniu na poprawce zdajesz cały rok
MadeInHollywood
MadeInHollywood
  19 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W takim razie, jeśli nie zaliczę tego semestru, to w sierpniu będę musiała zdawać cały rok czy tylko ten 1 semestr? (zakładam że na 2 półrocze będę miała pozytywną :P)

zdaje mi się, że jeśli będziesz miała pozytywną ocene na 2 semestr np 3 to nie musisz poprawiać tej jedynki, ale jak zawalisz i drugi semestr to czeka cie zdawanie całego materiału w wakacje

Konto usunięte
Konto usunięte: trzeba było się uczyć, a nie teraz martwić.

a Ty g.ó.w.no wnosisz do tematu :zonk:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.