papryczka14
Posty: 18 (po ~109 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
papryczka14
  12 lutego 2009 (pierwszy post)

potrzebuje pomocy ..:) po prostu nie wiem do jakiej szkoly isc po gimnazjum... myslamlam nad Zawodówka.. tylko jaki profil??? ostatnio mnie zaciekawilo profil...FOtograf..:) moze ktos mi doradzi?? co najlepsze i gdzie jest najlepie??:) z Gory dziekuje :)

Miihihih
Miihihih
  13 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem czego sie czepiacie. może faktycznie nie jest zbyt ambitna, ale jesli wie na pewno, że chce to robić i sie w tym sprawdzi to zawodówka to nie jest taki zły wybór. jeśli jest pewna to, po co ma iść do liceum i przyswajać wiedze, która do zawodu nie jest wcale potrzebna aczkolwiek widże, że ona się wciąż zastanawia. wydaje mi sie, że w takim przypadku najlepiej byłoby wybrać się do liceum, bo technikum to też jakby nie było jest już obrany jakiś zawód.

to po co w ogóle iść do szkoły skoro się wie, co ma się robić ? ;
JestemNudziara
JestemNudziara
  13 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zawodówka, no ambitnie.

OHP :mrgreen:
Dorqa
Dorqa
  13 lutego 2009

Ja myślalam nad tym długo. A w związku z tym ze codziennie chce byc kimś innym postanowilam iść do liceum ogólnoksztalcącego z taką klasa, ktora ma rozszerzone przedmioty ktore lubie. Tobie radze to samo

XfirstAngelX
XfirstAngelX
  13 lutego 2009

ja też mam taki problem:) ale stwierdziłam że pójdę do Lo i będzie git:P

XxLoveMeSweetiexX
XxLoveMeSweetiexX
  14 lutego 2009
papryczka14
papryczka14: potrzebuje pomocy ..:) po prostu nie wiem do jakiej szkoly isc po gimnazjum... myslamlam nad Zawodówka.. tylko jaki profil??? ostatnio mnie zaciekawilo profil...FOtograf..:) moze ktos mi doradzi?? co najlepsze i gdzie jest najlepie??:) z Gory dziekuje :)

ładnie pocisnęłaś z tą zawodówka .. xD
nie wiem,ja jestem bardziej ambitna,do ogólniaka chodzę.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.