kKinguSss93
kKinguSss93
  12 lutego 2009 (pierwszy post)

jak jest zegar słoneczny po niemiecku ?? :D

milcia148
milcia148
  12 lutego 2009

die Uhr sonnig ?

Fieska
Fieska
  12 lutego 2009
Sonnenuhr
kKinguSss93
kKinguSss93
  12 lutego 2009

dziękuje Wam ;* ja mam jakis szajs słownik :p :))) dzieki wielki ! ;*

Fieska
Fieska
  13 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jakis szajs słownik :


wystarczy pomyśleć i zbudować słowo. i wcale do tego słownika nie potrzeba, a nawet jeśli to w internecie istnieje tysiące możliwości, żeby znaleźć jak jest po niemiecku zegar słoneczny
kKinguSss93
kKinguSss93
  13 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wystarczy pomyśleć i zbudować słowo. i wcale do tego słownika nie potrzeba, a nawet jeśli to w internecie istnieje tysiące możliwości, żeby znaleźć jak jest po niemiecku zegar słoneczny

no właśnie od tego jest interenet wiec was zapytałam :)) nie jestemj dobraa z niemieckiego mam go pierwszy rok wiec bym nie wiedziala ;)
dembowiec
dembowiec
  13 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no właśnie od tego jest interenet wiec was zapytałam :)) nie jestemj dobraa z niemieckiego mam go pierwszy rok wiec bym nie wiedziala ;)


trzeba było poszukać jakiś translatorów
Fieska
Fieska
  13 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: trzeba było poszukać jakiś translatorów


akurat, bo Ci translator dużo przetłumaczy. już widziałam wystarczająco dużo tekstów, które były wstawiane jako odpowiedzi pochodzące z translatorów. jeżeli chcesz mieć pałę z niemieckiego to używaj translatora. nie lepiej jest się uczyć i mieć chociażby te 3 ? :woot:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.