oluuuch
oluuuch
  12 lutego 2009 (pierwszy post)

Gdy tylko przejdę, on od razu albo się ze mnie śmieje, albo coś głupiego pokazuje. Starałam się go pojechać ale to i tak na niego nie działa ... Co mam zrobić żeby przestał ? Na serio próbowałam już chyba wszystkiego ;]

xINDIVIDUALISTx
xINDIVIDUALISTx
  13 lutego 2009
Weź rozpęd i z całej siły kopnij go w jaja. ;D
Znokautujesz człowieka. :P
... albo weź kamienia i go zetrzyj z powierzchni Ziemi. :))
andzialbn
andzialbn
  13 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Weź rozpęd i z całej siły kopnij go w jaja. ;D Znokautujesz człowieka. :P ... albo weź kamienia i go zetrzyj z powierzchni Ziemi. :))

bardzo mądre.

olej go, bo jemu tylko chodzi o to, żebyś się denerwowała.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  13 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co mam zrobić żeby przestał ? Na serio próbowałam już chyba wszystkiego ;]

ignoruj
w końcu mu się znudzi
póki reagujesz dajesz mu powody do "końskich zalotów"
...Ignorance is bliss...
Q29
Q29
  13 lutego 2009

żałosny sposób podrywu* : )

oluuuch
oluuuch
  13 lutego 2009
Ok, dzisiaj go olewałam totalnie... Przez cały dzień. Idę ... A on : Chałupa witaj kochanie ... Bo chodzę z kolesiem o takim przezwisku ... I tym mnie też wnerwia ;/
xSylwia002x
Posty: 3 (po ~180 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
xSylwia002x
  13 lutego 2009

Dziewczyno nie łam się to pewnie jakiś narcyz co myśli ze może miec każdą...
kiedyś mu się znudzi albo się przekona że jest osobą która nie zasługuje na szacunek...
i nie odgryzaj się za bardzo bo pewnie nie warto zniżac się do jego poziomu

oluuuch
oluuuch
  14 lutego 2009
Dzięki za rady ;*
pietrucha93
pietrucha93
  14 lutego 2009

Hahaha... ;D Może ty mu się podobasz, i nie umie tego wyrazić... Albo pokazuje jaki jest cwany przy kolegach ? :D

Carlsb
Carlsb
  14 lutego 2009

albo se jaja po prostu robi i czytając fotke ma chłopak motywacje do dalszego działania bo widzi że jego zachowanie daje efekty ..

GuessWhoIt
GuessWhoIt
  15 lutego 2009

Ja tam bym mu wrzuciła zdechlego szczura do auta jak bedzie miał wiosna szyberdach otwarty ;)) Moj kumpel tak zrobil babce od Reli kiedyś xD

oluuuch
oluuuch
  15 lutego 2009
Ten kolo jest starszy o rok ode mnie ... ;/// Raczej mu się nie podobam, nie tak mi to okazuje .
denatka
denatka
  15 lutego 2009

Ignoruj go.
:)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.