SlodziutkaKariinka
SlodziutkaKariinka
  12 lutego 2009 (pierwszy post)

Cześć. Mam do was prośbę nie jestem dobra z Angielskiego a muszę na jutro napisać e-maila do koleżanki z wycieczki. Np. z gór albo z nad morza . Obojętnie . Mam napisać co robiłam na tej wycieczce jak sie bawiłam co kupiłam jaka była pogoda a pod koniec napisać,że by sie do mnie jak najszybciej odezwala. Please !!!!!!!!! pomóżcie mi :(((

SlodziutkaKariinka
SlodziutkaKariinka
  12 lutego 2009

Cześć. Mam do was prośbę nie jestem dobra z Angielskiego a muszę na jutro napisać e-maila do koleżanki z wycieczki. Np. z gór albo z nad morza . Obojętnie . Mam napisać co robiłam na tej wycieczce jak sie bawiłam co kupiłam jaka była pogoda a pod koniec napisać,żeby sie do mnie jak najszybciej odezwala. Please !!!!!!!!! pomóżcie mi :(((

Rosiczka00
Rosiczka00
  12 lutego 2009

"A to cio to ^^ pozdro dla nowo poznanych chłopaków z imprezy"

nie, po tym tekście zwątpiłam i nie pomogę.

do nauki.

SlodziutkaKariinka
SlodziutkaKariinka
  12 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: "A to cio to ^^ pozdro dla nowo poznanych chłopaków z imprezy"nie, po tym tekście zwątpiłam i nie pomogę. do nauki.

boże 18stka przyjaciólki to była.. Chyba nie musze sie tlumaczyc ? mam siedziec w domu i sie tylko uczyc ? bez przesady;/ mam srednia 4,6 i taka mi wystarcza w szkole sredniej.
Rosiczka00
Rosiczka00
  12 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mam srednia 4,6 i taka mi wystarcza w szkole sredniej.

jeśli masz taką średnią, to i z takim zadaniem na poziomie podstawowym sobie poradzisz :]
SlodziutkaKariinka
SlodziutkaKariinka
  12 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: SlodziutkaKariinka:mam srednia 4,6 i taka mi wystarcza w szkole sredniej. jeśli masz taką średnią, to i z takim zadaniem na poziomie podstawowym sobie poradzisz :]

spiesze sie do siostry jechac musze bo ma problemy w malzenstwie. Kurdee do a to przynajmiej strona tego musi byc pomozcie:(
ZiArO1990
Posty: 63 (po ~152 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
ZiArO1990
  12 lutego 2009

hehehe:D Jaka awanturka:D Rosiczka a mi pomożesz? Ja byłem grzeczny:D Temat chemia:D Jest założony :D Pozdrawiam DZiewczyny:D

M@de By /Zi@ro//

Rosiczka00
Rosiczka00
  12 lutego 2009
ZiArO1990
ZiArO1990: hehehe:D Jaka awanturka:D Rosiczka a mi pomożesz? Ja byłem grzeczny:D Temat chemia:D Jest założony :D Pozdrawiam DZiewczyny:D

przestań z chemią, mam z niej egzamin jutro i mi już bokiem wychodzi.

:and:
ZiArO1990
Posty: 63 (po ~152 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
ZiArO1990
  12 lutego 2009

No kurde szkoda;/ Życze powodzenia na egzaminie:) A koleżance wyżej miłego pisania:D

M@de By /Zi@ro//

SlodziutkaKariinka
SlodziutkaKariinka
  12 lutego 2009
ZiArO1990
ZiArO1990: A koleżance wyżej miłego pisania:D

juz napisalam :D ale nie wiem czy dobrze;/ bo na szybko ;/
SlodziutkaKariinka
SlodziutkaKariinka
  12 lutego 2009

Pomóżcie plis !!!!

SlodziutkaKariinka
SlodziutkaKariinka
  12 lutego 2009

Dear Sylwia.

I'm spending my holiday in Bora-Bora islands. They are situated on the equator near the west of Africa. I'm having a fantastic time. Fortune smiled on me because I'm staying at the only hotel island, on last free site. At the moment i'm eating a banana and writing this postcard to you.

The weather is hot, and perfect for swimming in the ocean. When the wind is blowing I surfing. Every evening I watch the sunset. This is stunning and I made many photos of it. I spend most of time climbing on the rocks at the seaside.

Pigmeys who on Bora-Bora lives are very friendly and kind to me. Ancestors of Pigmeys were kanibals and they're here for ages. Most then tend to be short, with black hair and dark, brown eyes.

The food is delicious. Pigmeys like eating fish and seafood, especially shrimps, lobsters and cancers. They prefer also exotic fruit for example bananas, coconuts and mango. I adore fresh fruit.

Next month I'm going to Bytom so I hope you'll receive this before I get home. I think you should come here next year. I'm sure you would love it.

See you soon

może być :woot: ? moze byc nawet z wakacji :mrgreen:

KwasnaCytrynka17
KwasnaCytrynka17
  12 lutego 2009

tez mam takie zadanie !!! pomocy:D

AaStRuMm
AaStRuMm
  12 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hot, and

bez przecinka

Konto usunięte
Konto usunięte: When the wind is blowing I surfing

when określin czasu - czas w tym wypadku przyszły

Konto usunięte
Konto usunięte: I made many photos

I take a nie I made

Konto usunięte
Konto usunięte: time climbing

time on climbing

Konto usunięte
Konto usunięte: who on

whos on

Konto usunięte
Konto usunięte: and they're here for ages.

ocb?

Konto usunięte
Konto usunięte: prefer also exotic

po co also?

Konto usunięte
Konto usunięte: I'm going to

i'm going to go - jezeli twoje plany lub zamiary moga jeszcze ulec zmianie

lub
i am going to - plany o szczegolach takich jak godzina okreslonych

Konto usunięte
Konto usunięte: this postcard to you

pisałaś że to ma byc email? :D
SlodziutkaKariinka
SlodziutkaKariinka
  13 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: pisałaś że to ma byc email? :D

tak :D ale mozna tez kartke albo list :D bo sie pytalam xD

dobra jest dobrze dostalam 5 z minusem:D ( bez twoich poprawek) buzka:D:**
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.