Aniunia47
Aniunia47
  11 lutego 2009 (pierwszy post)

Eyoo :mrgreen:
Mam pytanko do obcykanych w kwestiach maturalnych.. Czy w ramach bibliografii podmiotu mogę wybrac jakiś utwór spoza listy lektur obowiązujących na maturze np. współczesne "Małe trzęsienia ziemi" Jennifer Weiner??
Pozdrawiam :rock:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  11 lutego 2009

ale do jakiego tematu ?

i ogólnie chyba jest dozwolone korzystanie z innej literatury a nie tylko z lektur

...Ignorance is bliss...
0PublicEnemy0
0PublicEnemy0
  11 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy w ramach bibliografii podmiotu mogę wybrac jakiś utwór spoza listy lektur obowiązujących na maturze np. współczesne "Małe trzęsienia ziemi" Jennifer Weiner??

To zależy od tematu...
kris5555
kris5555
  11 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy w ramach bibliografii podmiotu mogę wybrac jakiś utwór spoza listy lektur obowiązujących na maturze

mysle ze mozesz, chociaz ja mialem wszystko co w liceum bylo, lepiej zapytaj nauczyciela j. polskiego
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  11 lutego 2009

Mozesz wybrac utwor spoza listy, ale nie zmienia to faktu, ze musisz przede wszystkim uwzglednic lektury programowe

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
WychowanaPrzezRaap
WychowanaPrzezRaap
  11 lutego 2009

Oczywiście,że możesz,aczkolwiek większa część prezentacji powinna dotyczyć utworów z kanonu lektur.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.