KamilDartmoorKnZ
KamilDartmoorKnZ
  7 lutego 2009 (pierwszy post)

wejście polski do unni i jaki to miało wpływ na rolnictwo..jakie wymogi..jakie plusy i minusy?referat;/

Klaudia270
Klaudia270
  7 lutego 2009

wujaszek google na pewno pomoże;)

KamilDartmoorKnZ
KamilDartmoorKnZ
  7 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

no właśnie siedze już 3 godzine i nic :/ nie ma tam na ten temat co ja potrzebuje..
EverybodyLies
EverybodyLies
  7 lutego 2009

Polityka rolna większą uwagę przywiązuje do jakości produkcji rolnej, wielofunkcyjnego rozwoju wsi oraz ochrony środowiska. Wprowadzane reformy prowadzą do systematycznego obniżania cen produktów rolnych, a jednocześnie zwiększania dotacji bezpośrednich, które mają rekompensować rolnikom spadek cen. Rolnicy są w coraz większym stopniu wynagradzani nie za to, że produkują duże ilości towaru, lecz za to że są rolnikami, mieszkają na obszarach wiejskich, dbają o ochronę środowiska naturalnego i zachowanie krajobrazów wiejskich. W efekcie, pomimo spadku cen, poziom dochodów rolników pozostaje niezmieniony, a jednocześnie rośnie konkurencyjność produktów rolnych na rynkach światowych.

EverybodyLies
EverybodyLies
  7 lutego 2009

dodatkowo jeszcze:
- rozwoj rolnictwa ekologicznego i agroturystyki.
- Zapewnienie bieżącej opłacalności i dochodowości rolnictwa.
- Duże zapasy, wspólny rynek i systemy powszechnych ubezpieczeń łagodzą też znacznie skutki nieurodzaju i zdarzenia losowe, tak dotkliwe ostatnio dla polskich rolników.
- poprawa opłacalności produkcji, a przede wszystkim większe bezpośrednie wsparcie (typu strukturalnego) procesów modernizacji gospodarstw
- Wzrost dochodów ludności wiejskiej
-

KamilDartmoorKnZ
KamilDartmoorKnZ
  7 lutego 2009

wielkie dzięki..to już coś :)

EverybodyLies
EverybodyLies
  7 lutego 2009

prosze ;-)

xZapachPomaranczyx
xZapachPomaranczyx
  7 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no właśnie siedze już 3 godzine i nic :/ nie ma tam na ten temat co ja potrzebuje..

A moze wystarczy chwile pomyslec i wpisac hasla odpowiednie?
zimna1993
zimna1993
  7 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A moze wystarczy chwile pomyslec i wpisac hasla odpowiednie?

po, co myśleć jak wejdzie taki sęp na forum i forumowicze poszukają za niego :ninja:
KamilDartmoorKnZ
KamilDartmoorKnZ
  7 lutego 2009

jedna koleżnka mi troche pomogła i już ruszyło..ale jakby ktoś coś wiedzial to poprosze..mam już 2 stronki.ale coś jeszcze by się przydało.

EverybodyLies
EverybodyLies
  8 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale coś jeszcze by się przydało.

teraz to już sam rób. :mrgreen:
KamilDartmoorKnZ
KamilDartmoorKnZ
  8 lutego 2009

coś zrobiłem..ale nie wiem czy dobrze:/

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.