Niunia2oo7
Niunia2oo7
  7 lutego 2009 (pierwszy post)

Chciałam sie dowiedzec, co zyskujemy po skonczenia studiow kierunku zarzdazanie i marketing?? Z czego potrzebna jest zazwyczaj matura aby sie tam dostac i jakie sa przedmioty wiodace? aa.. i czy matma jest tam trudna?:)

andzialbn
andzialbn
  7 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: i czy matma jest tam trudna?:)

a to matma jest wszędzie inna ? ja myślałam, że matematyka jest jedna :woot:
DYNAMI3
Posty: 5505 (po ~204 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
DYNAMI3
  7 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałam sie dowiedzec, co zyskujemy po skonczenia studiow kierunku zarzdazanie i marketing??

na chwilę obecną - bezrobocie, jeden z najbardziej g:cenzura:wnianych kierunków, biorąc pod uwagę nadchodzącą wielkimi krokami i do PL recesję

:and:
Konto usunięte
Konto usunięte: a to matma jest wszędzie inna ?

na studiach różne uczelnie prezentują różny poziom, matematyki również :tak:
EverybodyLies
EverybodyLies
  7 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: i czy matma jest tam trudna?:)

no chyba nie będziesz zaczynała od dodawania i odejmowania, albo tabliczki mnożenia. Tam będzie kontynuacja tego, co już umiesz + nowe umiejętności.
Rosiczka00
Rosiczka00
  7 lutego 2009

teraz wszyscy są na zarządzaniu :and:

tak jak na socjologii itepe :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: a to matma jest wszędzie inna ? ja myślałam, że matematyka jest jedna

to źle myślałaś ;)
jestem na studiach inżynierskich, nawet tu w zależności od kierunku matma jest zróżnicowana. Nie mówiąc już o uczelniach o zabarwieniu bardziej humanistycznym lub właśnie - coś w stylu zarządzania - gdzie matma jest w miare prosta.
DYNAMI3
Posty: 5505 (po ~204 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
DYNAMI3
  7 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: teraz wszyscy są na zarządzaniu

ja nie jestem :mrgreen:
Klaudia270
Klaudia270
  7 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a to matma jest wszędzie inna ?

na kazdym kierunku jest inna;)
Klaudia270
Klaudia270
  7 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: coś w stylu zarządzania - gdzie matma jest w miare prosta.

szczerze watpie, ale na informatyce jest najgorsza..
Rosiczka00
Rosiczka00
  7 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: szczerze watpie, ale na informatyce jest najgorsza..

jeśli chodzi o moją uczelnię, to najgorsza też na infie, ale i na elektrotechnice, automatyce i robotyce :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: ja nie jestem

wyjątek potwierdza regułę :ninja:
vanLestath
vanLestath
  7 lutego 2009

Kryzys to mit! Wymyślili go ekonomiści.. i to od nich zależy jak to długo będzie trwało.. Wkońcu zaczeło się od pogłosek i wahan.. a niektórzy wzbudzili pogłoski.. -,-

1983andrew
1983andrew
  8 lutego 2009

dajcie se siana z zarzadzaniem i marketingiem, chyba ze kreci was status bezrobotnego.

jezeli chodzi o mate na zarzadzaniu to macierze, rownania z wektorami, wszystko co zwiazane z funkcjami wiec pochodne i calki takze. milej zabawy

a tekst ze kryzys to mit jest prawda:D

Carlsb
Carlsb
  8 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tak jak na socjologii itepe


po socjologii nie grozi bezrobocie :P socjologia to taka ogólna nauka że hohoho ..jak ktoś ogarnia statystyke i pewien program komputerowy to po socjologii może zbijac taką kasę że głowa mała ;] i takie osoby nie muszą szukać pracy, bo to praca szuka ich ;]

tylko że mało kto to ogarnia matmę na socjologii i wszyscy pchają się na hr i jakieś inne rzeczy gdzie rotacja jest tak duża że praca jest zawsze.. za psi pieniądz ,a lbo i za darmo (praktyki)

a kryzys to nie taki wcale mit...kryzys jest tylko że nie w Polsce.. w Polskę uderzy ale jak wprowadzi się Euro itd.. ale kryzys też będzie na o wiele mniejszą skalę..

zgadzam się z tym że media wyolbrzymiają ten kryzys , ale jednak ten kryzys nas dopadnie...a jeżeli nie kryzys to pewne zahamowanie...
agoosiaaa
agoosiaaa
  8 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Kryzys to mit!

tak, a banki same upadaja bo im sie odechciewa istniec :ziew:
debile... debile po prostu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałam sie dowiedzec, co zyskujemy po skonczenia studiow kierunku zarzdazanie i marketing??

nic.
nawet zasilku dla bezrobotnych nie dostaniesz, jezeli nie pracowalas wczesniej.

ciekawi mnie, czemu wszyscy tak chca na ten kierunek, ciekawi mnie czym tak bedziecie zarzadzac?? wlasna, jednoosobowa firma (zakladajac, ze taka zalozycie??)
:ziew:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.