szprotka7
szprotka7
  5 lutego 2009 (pierwszy post)

Znajdzie się ktoś chętny kompetentny, kto zrobi dla mnie zadanie z matmy? Będę wdzięczna po grób ;) Chodzi o matematykę, a w zasadzie o "Pole powierzchni i objętość graniastosłupów"

agoosiaaa
agoosiaaa
  6 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Znajdzie się ktoś chętny kompetentny, kto zrobi dla mnie zadanie z matmy? Będę wdzięczna po grób ;) Chodzi o matematykę, a w zasadzie o "Pole powierzchni i objętość graniastosłupów"

ja piernicze, napisz zadanie, jak bede miala czas do zrobie.
trzeba bylo od razu napisac zadanie, w ten sposob od razu uzyskalabys odpowiedzi.
EverybodyLies
EverybodyLies
  6 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja piernicze, napisz zadanie, jak bede miala czas do zrobie. trzeba bylo od razu napisac zadanie, w ten sposob od razu uzyskalabys odpowiedzi.

no dokładnie.
Jakby one było to może bym już policzyła, zresztą co za filozofia skorzystać z wzorów ?
pHotosKaroLaJneSs
pHotosKaroLaJneSs
  6 lutego 2009

no tak wzory...ale nie zawsze da sie wszystko wyliczyc odrazu jeszcze trzeba kombinowac... nie martw sie dla mnie to tez czarna magia ale radzic se trzeba :P

EverybodyLies
EverybodyLies
  6 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: radzic se trzeba :P

sobie. ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: no tak wzory...ale nie zawsze da sie wszystko wyliczyc odrazu jeszcze trzeba kombinowac..

od tego one są, by kombinować. :)
Clyde
Posty: 23911 (po ~63 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Clyde
  6 lutego 2009

nie bądź głupia, matma jest beznadziejna. Daj sobie z nią spokój.

Mam sczerniałą duszę. Bo czym bez Ciebie jest lato wspaniałe? Gdy Ciebie nie ma nawet ptaki milkną.
Marilyn Manson and Hey Fan ♥
paulina42222
paulina42222
  6 lutego 2009

ehe tylko ze zadania dalej nie ma hehe

Miskof86
Posty: 9144 (po ~90 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 6
Miskof86
  6 lutego 2009

@szprotka7:
prostszy sposobik odpisz na jakiejs lekcji i po zabawie tak robiło sie za moich czasów jak sie nie wiedziało o co chodzi:lol2:

- Kobieta jest czyśćcem dla sakiewki, rajem dla ciała i piekłem dla duszy -
- Kobieta podobna jest do cienia. Jeśli ją ścigasz ? ucieka, jeśli ty uciekasz ? idzie za tobą -
- Mężczyzna ściga kobietę tak długo, aż ona go schwyta -

paulina42222
paulina42222
  6 lutego 2009
Miskof86
Miskof86: @szprotka7: prostszy sposobik odpisz na jakiejs lekcji i po zabawie tak robiło sie za moich czasów jak sie nie wiedziało o co chodzi

prawda:):):) tak sie caly czas robi :P
DominisssQa93
DominisssQa93
  6 lutego 2009

no to jak? jest zadanko ??

Czerek5
Czerek5
  6 lutego 2009

No dobra to ja dam jakieś przykładowe zadanka z figur przestrzennych :P

Obliczyć objętość bryły przez obrót sinusoidy w przedzialoe [0;pi] :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.