Klaudia270
Klaudia270
  2 lutego 2009 (pierwszy post)

Widze ze pojawia sie coraz wiecej postow na temat prac maturalnych z polskiego, wiec niech wszystkie wasze pytania, zawarte beda w jednym watku to szybciej pomozemy ;]]

Czerek5
Czerek5
  2 lutego 2009

Po pierwsze, to nie trzeba się stresować tym :P Ja przeczytałem same streszczenia, a wypracowanie pisałem dzień przed maturą ustną. Dostałem 60%, chociaż z Polaka zawsze miałem ledwo co 2 na koniec roku :P

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  2 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wiec niech wszystkie wasze pytania, zawarte beda w jednym watku to szybciej pomozemy

zbyt piękne by było prawdziwe

no ale niech będzie

- sam nie pisałem prezentacji bo to nie moje czasy ale mam u siebie
temat o holokauście i femme fatale
...Ignorance is bliss...
KotekChcePieszczot
KotekChcePieszczot
  3 lutego 2009

Chyba najlepszym źródłem wiedzy jednak jest nauczyciel :P

Klaudia270
Klaudia270
  3 lutego 2009

ciekawe jak nauczyciel za Ciebie napisze xDD

lolipopHs
lolipopHs
  4 lutego 2009

ja mam temat obraz boga w oczach poetow w roznych epokach;) proscizna. Siadlam pol dnia i napisane..teraz tylko trzeba sie tego jako tako nauczyc... :zonk:

Klaudia270
Klaudia270
  4 lutego 2009

jak sie wie co sie chce napisac to trudno nie jest ;]

WueRZet
WueRZet
  5 lutego 2009

Swoją pracę napisałem dzień przed samym egzaminem. Ani razu nie udało mi się jej powiedzieć w domu "na sucho". Dostałem maksa :ninja: Bo temat miałem łatwy, przyjemny i stosunkowo prosty.

maagdalenka
maagdalenka
  5 lutego 2009

ja mam temat: rola i znaczenie wizji sennych w biografii wybranych bohaterow lirycznych. ale za bardzo nie wiem jakie utwory wykorzystac;p

maagdalenka
maagdalenka
  5 lutego 2009

bohaterow literackich mialo byc;p

agoosiaaa
agoosiaaa
  6 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Po pierwsze, to nie trzeba się stresować tym :P Ja przeczytałem same streszczenia, a wypracowanie pisałem dzień przed maturą ustną. Dostałem 60%, chociaż z Polaka zawsze miałem ledwo co 2 na koniec roku :P

rzeczywiscie, bardzo ambitny jestes :ziew:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.