DziaboK
Posty: 1 (po ~824 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
DziaboK
  1 lutego 2009 (pierwszy post)
WITAM !!!!!!!!!
Mam do sprzedania testy nauczyciela
KONIEC ZŁYCH OCEN !!!!!!!!
WPŁATA NA KONTO-TESTY JESZCZE DZIŚ U CIEBIE !

*Upstream Test Booklet WSZYSTKIE poziomy ! 8 ZŁ
* English File Pre-Intermediate NEW
* New English File Intermediate Test Booklet with a key
* New English File - Elementary Test Booklet with a key
* New English File -Basic Matura Tests
8 zł
*New Headway
Tests różne poziomy
* Język angielski matura na 100% - arkusze maturalne [POL]
Author: Radosław Brzozowski, Tom Booth, Roy Haworth, Dan Elloway
Publisher: Wydawnictwo Szkolne PWN
* New Matura Matrix
* Matura Repetytorium z testami Język Angielski Poziom Podstawowy MacMillan Answer Key

Niemiecki
Alles Klar TESTY WSZYSTKIE POZIOMY !!
DIREKT TESTY !!!!
cena
5-10 zł
format pdf

Adzia_19@poczta.fm
NatalCia7412
NatalCia7412
  1 lutego 2009

a teraz wy.:cenzura:.....stąd. :ninja:

chicel2009
chicel2009
  1 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a teraz wy......stąd.

nie bądź taka nie grzeczna, to jej pierwszy post na tym forum pewnie regulaminu nie czytała.

DziaboK
DziaboK: WITAM !!!!!!!!! Mam do sprzedania testy nauczyciela KONIEC ZŁYCH OCEN !!!!!!!! WPŁATA NA KONTO-TESTY JESZCZE DZIŚ U CIEBIE !*Upstream Test Booklet WSZYSTKIE poziomy ! 8 ZŁ * English File Pre-Intermediate NEW * New English File Intermediate Test Booklet with a key * New English File - Elementary Test Booklet with a key * New English File -Basic Matura Tests 8 zł *New Headway Tests różne poziomy * Język angielski matura na 100% - arkusze maturalne [POL] Author: Radosław Brzozowski, Tom Booth, Roy Haworth, Dan Elloway Publisher: Wydawnictwo Szkolne PWN * New Matura Matrix * Matura Repetytorium z testami Język Angielski Poziom Podstawowy MacMillan Answer Key Niemiecki Alles Klar TESTY WSZYSTKIE POZIOMY !! DIREKT TESTY !!!! cena 5-10 zł format pdf

tak nie wolno, od ofert jest allegro itp
temat zostanie za chwilę zamknięty pozdrawiam
NatalCia7412
NatalCia7412
  1 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie bądź taka nie grzeczna, to jej pierwszy post na tym forum pewnie regulaminu nie czytała.


a co mnie to obchodzi?
Paulinka4xD
Paulinka4xD
  1 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie bądź taka nie grzeczna, to jej pierwszy post na tym forum pewnie regulaminu nie czytała.


jest to jej zły początek :D
AvengedLove
AvengedLove
  1 lutego 2009
DziaboK
DziaboK: WITAM !!!!!!!!! Mam do sprzedania testy nauczyciela KONIEC ZŁYCH OCEN !!!!!!!! WPŁATA NA KONTO-TESTY JESZCZE DZIŚ U CIEBIE ! *Upstream Test Booklet WSZYSTKIE poziomy ! 8 ZŁ * English File Pre-Intermediate NEW * New English File Intermediate Test Booklet with a key * New English File - Elementary Test Booklet with a key * New English File -Basic Matura Tests 8 zł *New Headway Tests różne poziomy * Język angielski matura na 100% - arkusze maturalne [POL] Author: Radosław Brzozowski, Tom Booth, Roy Haworth, Dan Elloway Publisher: Wydawnictwo Szkolne PWN * New Matura Matrix * Matura Repetytorium z testami Język Angielski Poziom Podstawowy MacMillan Answer Key Niemiecki Alles Klar TESTY WSZYSTKIE POZIOMY !! DIREKT TESTY !!!! cena 5-10 zł format pdf Adzia_19@poczta.fm


moje nauczycielki wymyślają same testy. ;)
kasioolaxD
kasioolaxD
  1 lutego 2009
DziaboK
DziaboK: WITAM !!!!!!!!! Mam do sprzedania testy nauczyciela KONIEC ZŁYCH OCEN !!!!!!!! WPŁATA NA KONTO-TESTY JESZCZE DZIŚ U CIEBIE ! *Upstream Test Booklet WSZYSTKIE poziomy ! 8 ZŁ * English File Pre-Intermediate NEW * New English File Intermediate Test Booklet with a key * New English File - Elementary Test Booklet with a key * New English File -Basic Matura Tests 8 zł *New Headway Tests różne poziomy * Język angielski matura na 100% - arkusze maturalne [POL] Author: Radosław Brzozowski, Tom Booth, Roy Haworth, Dan Elloway Publisher: Wydawnictwo Szkolne PWN * New Matura Matrix * Matura Repetytorium z testami Język Angielski Poziom Podstawowy MacMillan Answer Key Niemiecki Alles Klar TESTY WSZYSTKIE POZIOMY !! DIREKT TESTY !!!! cena 5-10 zł format pdf


nie chciało się czytać regulaminu działu szkoła, prawda?
:ban:. i już.
6TakeMeBeybe9
6TakeMeBeybe9
  1 lutego 2009
DziaboK
DziaboK: * Matura Repetytorium z testami Język Angielski Poziom Podstawowy MacMillan Answer Key


DziaboK
DziaboK: Alles Klar TESTY WSZYSTKIE POZIOMY !!


z tych książek klucze odpowiedzi dostajesz za darmo (repetytorium ang.) albo banalnie można znaleźć w sieci (alles klar)
Jaki z tego wniosek ? próbujesz zarobić na naiwności :)
poza tym chyba forum to nie rynek :)
Paulinessa16
Paulinessa16
  2 lutego 2009

a co to, tablica z ogloszeniami dziecko?

1221markus
Posty: 2 (po ~264 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 17
1221markus
  14 lutego 2009

Siema...

SZUKAM TESTÓW DO KSIĄŻKI
egzamin gimnazjalny: repetytorium do j. angielskiego,
to jest wydawnictwo MACMILLAN
poniżej link jak wygląda książka do której chce testy:
http://ksiegarnia.b-52.com.pl/katalog/03468.jpg

Mogę wysłać na maila skan z pierwszego unitu żeby pokazać o co mi chodzi...
Najlepiej z kluczem odpowiedzi hehe

Jakby ktoś miał sprzedać skany to proszę o kontakt
albo w wiad. prywatnej na moim profilu fotka lub na maila: 1221markus@wp.pl
pozdro

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  15 lutego 2009

folwark zwierzęcy

...Ignorance is bliss...
Paulinessa16
Paulinessa16
  15 lutego 2009

zes spalona na samym poczatku.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.