kinguskapy
kinguskapy
  1 lutego 2009 (pierwszy post)

Siema ;)
Jak tam u Was z Progami punktowymi do szkół ponadgimnazjalnych ?
W Bydgoszczy Pan Dombrowicz (Prezydent Bdg ) wymyślił , że aby dostać się do Liceum trzeba mieć nie mniej niż 100pnkt ogólnych .
A co z tymi co mają mniej ?
Technikum ? Też nie , bo chcą też podwyższyć ilość punktów.
Zostaje Zawodówka .

1. Co o tym myślicie ?
2. Czy dobry to jest pomysł ?
3. Co z tymi co chcieli iść do LO a później na studia ? A im nie wyszło ?

KorzEnioFF
KorzEnioFF
  1 lutego 2009

Ja tam miałem ogólnie z próbnych teraz 80 pkt ;p

zmutowanykurczak
zmutowanykurczak
  1 lutego 2009

a właśnie jeśli chodzi o punkty za konkursy itp. słyszałam od koleżanki że jakieś jej znajome z klubu same sobie drukowały dyplomy, myślicie że to by przeszło? :woot:

92ToTylkoJa
Posty: 62 (po ~119 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
92ToTylkoJa
  1 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a właśnie jeśli chodzi o punkty za konkursy itp. słyszałam od koleżanki że jakieś jej znajome z klubu same sobie drukowały dyplomy, myślicie że to by przeszło?

moim zdaniem nie.
i ogólnie głupi pomysł. :and::ninja:
'We live, as we dream - alone.'
'Wszyscy boją się nas,
Lecha zna cały świat,
dumą Polski jesteśmy od lat!'
:nutki:
IAmSidVicious
IAmSidVicious
  2 lutego 2009
92ToTylkoJa
92ToTylkoJa: Jeśli ktoś chce uczyć się w liceum to powinien mieć ponad 100 pkt, zwłaszcza, że w tym roku dochodzą testy z języków, które dadzą dodatkowe 50 pkt.

Testów językowych nie będzie w tym roku, tylko w nast ;]
92ToTylkoJa
Posty: 62 (po ~119 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
92ToTylkoJa
  2 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Testów językowych nie będzie w tym roku, tylko w nast ;]

nie będzie? :woot:
To dlaczego wszyscy na okrągło mówią, że w tym roku będą. :ninja:
'We live, as we dream - alone.'
'Wszyscy boją się nas,
Lecha zna cały świat,
dumą Polski jesteśmy od lat!'
:nutki:
thomas893
thomas893
  2 lutego 2009
TakeTheSunAway
TakeTheSunAway: Szaleństwo. .

tak dla jasności... ponad 100 miałem :P

TakeTheSunAway
TakeTheSunAway: Miałam chyba 173 albo 175. .

osz cholercia :szok2: ostro siostro :jezyk:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak ktoś musi miec elegancką cisze i w ogóle Niech zalatwi sobie papiery na nauke indywidualną. Tam bedzie miał cisze spokój i wszystko czego zapragnie.

ja bym w takiej ciszy nie przetrwał... i dzięki Bogu nigdy w takiej klasie nie byłem :mrgreen:
lulumk
lulumk
  2 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak ktoś musi miec elegancką cisze i w ogóle Niech zalatwi sobie papiery na nauke indywidualną. Tam bedzie miał cisze spokój i wszystko czego zapragnie. Inaczej trzeba sie integrować a nie nosek do góry,bo oni sa gorsi .Heh.

Widzisz, są tacy, którzy do szkoły idą po to aby się czegoś nauczyć, a nie po to by na lekcjach gadać o tyłku-marynie.
To właśnie ci, którzy przeszkadzają mają się dostosować, takie są reguły.
Zresztą jak kto dba o swoje interesy - tak ma.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak tam u Was z Progami punktowymi do szkół ponadgimnazjalnych ?

Nie wiem jak będą wyglądały w tym roku, mnie to nie dotyczy, zalezy od klasy do jakiej chcesz iść. I poziomu szkoły oczywiście.

Konto usunięte
Konto usunięte: W Bydgoszczy Pan Dombrowicz (Prezydent Bdg ) wymyślił , że aby dostać się do Liceum trzeba mieć nie mniej niż 100pnkt ogólnych .

Całkiem dobrze wymyślił moim zdaniem.

Konto usunięte
Konto usunięte: A co z tymi co mają mniej ? Technikum ? Też nie , bo chcą też podwyższyć ilość punktów. Zostaje Zawodówka .

To już ich problem. Raczej się nikt tym nie będzie przejmował. Nie spełniasz wymagań - nie dostajesz się. Żadna filozofia ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Co o tym myślicie ? 2. Czy dobry to jest pomysł ?

Jak wyżej, dobry, może to zmobilizuje ludzi do pracy.

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Co z tymi co chcieli iść do LO a później na studia ? A im nie wyszło ?

To nie idą do liceum. Każdemu może nie wyjść, ale teraz się o to nie martwią ludzie. Czas się przyzwyczajać. Cukierka za friko ciężko dostać.

Konto usunięte
Konto usunięte: Mi się wydaje , że Dombrowicz chce podzielić ludzi na wykształconych i tych bez wykształcenia ;P I to już nie tylko moje jest takie zdanie ;D

Dlaczego? Bo podniósł poprzeczkę? Bez przesady...

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak dla mnie to troszkę niesprawiedliwe ;PP

A moim zdaniem wręcz przeciwnie. :mrgreen:
zmutowanykurczak
zmutowanykurczak
  3 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Testów językowych nie będzie w tym roku, tylko w nast ;]

będą ale nie są brane pod uwagę;dd
Khold
Khold
  3 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Co o tym myślicie ? 2. Czy dobry to jest pomysł ? 3. Co z tymi co chcieli iść do LO a później na studia ? A im nie wyszło ?

Generalnie osoby, które nie są w stanie uzbierać choćby tych 100 punktów NIE PORADZĄ sobie w liceum, a co dopiero na studiach..

Tak, to dobry pomysł
diler
diler
  3 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

Ja na próbnym miałem 90, właściwym 71, rekrutacyjnych mi wyszło 66 :)
Poszedłem do technikum informatycznego, gdzie poziom okazał się wyższy niż w LO. Dlaczego? Bo w moim mieście nie było technikum wcześniej i to nowość, która okazała się nie tym co było kiedyś :zonk:
Na dwóje mam od 40 do 80% - zależy od przedmiotu. To 80 mam np z angielskiego. :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.