raul
raul
  30 stycznia 2009 (pierwszy post)

jutro kolos ktos to zrobi ?

RapMoimZyciem
RapMoimZyciem
  30 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jeżeli macie problem z zadaniem domowym to poproście o pomoc w dokończeniu, ale nie odrobieniu całej pracy domowej.


no to na tyle ;]
raul
raul
  30 stycznia 2009
RapMoimZyciem
RapMoimZyciem: no to na tyle ;]

RapMoimZyciem
RapMoimZyciem: Posty: 998 (po ~72 znaków)


zabłysłaś inteligencją nie ma co, resztę 997 postów też tak nabiłaś ? Jeżeli nie masz nic do dodania nie pisz, poszukaj lepiej wirtualnych przyjaciół.
Paulinessa16
Paulinessa16
  30 stycznia 2009
raul
raul: zabłysłaś inteligencją nie ma co, resztę 997 postów też tak nabiłaś ? Jeżeli nie masz nic do dodania nie pisz, poszukaj lepiej wirtualnych przyjaciół.


Ale ona ma racje.
andzialbn
andzialbn
  30 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale ona ma racje.

dokładnie.

jeśli nie umiesz tego zrobić, to na pewno nikt nie zrobi tego za Ciebie.
zamiast pisać:
raul
raul: jutro kolos ktos to zrobi ?

trzeba było napisać 'mógłby mi ktoś pomóc/wytłumaczyć?' i nie byłoby problemu :tak:
raul
raul
  30 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: trzeba było napisać 'mógłby mi ktoś pomóc/wytłumaczyć?' i nie byłoby problemu

ahahahahahaha :lol: przepraszam ale bardzo powątpiewam w Twoje zdolności przy tym zadaniu/zadaniach. Nikt nie potrafi rozwiązać tych zadań więc koncentruję uwagę nad innymi aspektami ażeby przypadkiem nie wyjść na niekompetentną i przy tym nabić kilka postów.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale ona ma racje.

na pewno ma tylko nie wiem w czym

Konto usunięte
Konto usunięte: jeśli nie umiesz tego zrobić, to na pewno nikt nie zrobi tego za Ciebie.

I tu wychodzi Twoja inteligencja, nie potrafisz to nie dodawaj postów, a może ktoś zrobi tego nie wiemy nie reprezentujesz wszystkich użytkowników tego serwisu ani całej społeczności internetowej mimo to wypowiadasz sie na ten temat defakto nie kazałem nikomu robić tego zadania tylko zadałem pytanie którego nie zrozumiałaś albowiem nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, zobaczyłyście tylko treść której nie rozumiecie i w niemocy odnosicie sie do regulaminu. Pytanie czy ktoś to zrobi nie oznacza wykonania działania czy odpowiedzi na zadanie , poprawną odpowiedzią na moje pytania jest tak zrobię , nie nie zrobię. Być może jest to dla was za trudna sztuka , a być może jest tutaj ktoś z wydziału fizyki który potrafi rozwiązać podobne zadanie i bede mógł nawiązać z nim kontakt. Niestety przez Was i przez wasze małe rozumki nie mogę się tego dowiedzieć albowiem nikt nie zrobi tego zadania za mnie bo jest zbyt trudne o czym mówi punkt 1 regulaminu który wkleiła Ajra a w którym nie ma ani słowa o zakazie wklejania takich pytań bo zadałem pytanie a nie prośbę. Także bardzo dziękuje za waszą pomoc ile osob tego zadania nie zrobi. :fakju:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  30 stycznia 2009

frajerstwo sie szerzy :ziew:

...Ignorance is bliss...
Laralion
Laralion
  31 stycznia 2009
raul
raul: jutro kolos ktos to zrobi ?


Strona o podanym adresie nie istnieje.

bym to zrobil, ale niestety nie ma takiej strony, zreszta to forum jest od pomocy innym a nie pisania gotowcow, jesli ktos jest mily to moze gotowca dac, ale zazwyczaj nalezy tylko nakierowac osobe
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.