Unattainable4U
Unattainable4U
  29 stycznia 2009 (pierwszy post)

czolem

w duzym skrocie: jestem na zwolnieniu lekarskim od 3mies. zwolnienia nie mam wiec nie zanioslam do szkoly. gadalam przed zabiegiem z rektorem kazal olac wszystko i martwic sie o zdrowie a pozniej po powrocie mielismy sie martwic. luz. ale nie wiedzialam ze wroce tak pozno. umawialam sie wtepnie na 1.5miesiaca nieobecnosci. teraz trwa sesja a ja nadal nie moge wrocic na uczelnie... w virtualnym dziekancie z matmy mam wystawiona 2 za egzamin... mam stypendia.
co teraz?
wywala mnie, strace stypendia? da sie to naprawic? czy ta 2 zawalila mi wszystko?
... :and: ...
zna sie ktos na tym?:(

Chez626
Chez626
  29 stycznia 2009

Ja sie nie znam :and:
Ale wspólczuje. Jak coś będziemy podbijali ten temat żeby ktoś odpisał.

WueRZet
WueRZet
  29 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zna sie ktos na tym?:(

Po pierwsze jeśli tylko możesz idź do dziekana. Przeważnie osoba, która siedzi na tym urzędzie jest uprzejma dla braci studenckiej, więc nie powinno być źle i zapewne dostaniesz przedłużenie sesji do czerwca, albo jeszcze dłużej jeśli trzeba. A co do stypendium to niestety nie wiem, ale jeśli to nie jest naukowe to nie powinni Ci odbierać.
Unattainable4U
Unattainable4U
  30 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Po pierwsze jeśli tylko możesz idź do dziekana. Przeważnie osoba, która siedzi na tym urzędzie jest uprzejma dla braci studenckiej, więc nie powinno być źle i zapewne dostaniesz przedłużenie sesji do czerwca, albo jeszcze dłużej jeśli trzeba

moze bede mogla zglosic sie do dziekana dopiero za 2tyg! ;(
WueRZet
WueRZet
  30 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: moze bede mogla zglosic sie do dziekana dopiero za 2tyg! ;(

A telefonicznie nie da rady szybciej ?
Unattainable4U
Unattainable4U
  30 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A telefonicznie nie da rady szybciej ?

dzwonilam ale nic bez zwolnienia lekarskiego zrobic nie mozna...
Laralion
Laralion
  30 stycznia 2009

u nas jest tak, ze stypendium naukowe stracisz jesli srednia na polrocze spadnie ponizej 4.0, niewazne w jakim terminie sie co zdaje , a co do nieobecnosci to jest tak, ze traktuja jakby kazdy kolos i egzamin byl napisany na 0 i sie przychodzi na nastepne terminy, ewentualnie wykladowca moze ci dac wiecej terminow, ale nie musi ;), tak jest u mnie na Ppolitechnice slaskiej w Gliwicach, a na innych uczelniach to nie wiem jak jets

andzialbn
andzialbn
  30 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nic bez zwolnienia lekarskiego zrobic nie mozna

a nie możesz załatwić tego zwolnienia ?

widzę Lublin - która uczelnia ?
Unattainable4U
Unattainable4U
  30 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a nie możesz załatwić tego zwolnienia ? widzę Lublin - która uczelnia ?

polibuda:( a nie wiem co z druga bedzie-bo studiuje 2 kierunki na 2 roznych uczelniach...
raul
raul
  30 stycznia 2009

dziekanka z awansem i płacenie! , jezeli masz pow 50% nieobecnosci nawet usprawiedliwionej :D nie dadza zaliczenia ale to zal od prowadzącego.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.