blondynkaax3
blondynkaax3
  28 stycznia 2009 (pierwszy post)

Moja wychowawczyni mieszka na moje nieszczęście w tej samej dzielnicy co ja, na dodatek niedaleko mojego osiedla.
Pomimo, że w szkole moje zachowanie jest dobre, nie maluje się do szkoły ani nie chodzę wyzywająco ubrana, niedawno ta nauczycielka spotkała moją mame na zakupach i 'skarżyła' się, że chyba chodzę w za dużych dekoltach. Nie rozumiem tego, po szkole chyba mogę chodzić jak chcę i robić co mi się podoba...? ; o
Zwłaszcza, że moja matka wie, jak chodzę ubrana i nie ma nic przeciwko, tym bardziej nie powinna się do tego wtrącać wychowawczyni... Chyba że się mylę...?
_Czy zachowanie "po szkole" jest oceniane przez nauczycieli?
Jeśli tak to jest to niesprawiedliwe, bo niektórzy mieszkają w innych miastach/dzielnicach... :woot:

I tak przy okazji- co według was lepsze liceum czy technikum? Ja zastanawiam się nad przepisaniem od następnego roku do technikum hotelarskiego, ale znowu słyszałam, że po technikum trudniej dostać się na studia... :woot:

Maaaartaa
Maaaartaa
  28 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie dość że degeneraci to jeszcze kłamcy

a Ty nigdy nie kłamiesz :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: każdy w technikum to degenerat i do niczego nie dojdzie

nie każdy, są wyjątki... w liceum też zdarzają się jak to ujęłaś degeneraci :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: wszyscy się tam obijają i wogóle jest wielka kupa.

z tego co wiem w każdej szkole są obiboki w liceum także :zonk: , a co do wielkiej kupy to yy.. skoro tak uważasz :mrgreen:
shamaramorgan
shamaramorgan
  28 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a Ty nigdy nie kłamiesz

skąd :ninja:

napisałam tak, jak większość ograniczonych z liceum nie mających pojęcia o technikum.
Technikum zawsze będzie uważane za gorsze, chociaz uwazam, że niesprawiedliwie.
Maaaartaa
Maaaartaa
  28 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Technikum zawsze będzie uważane za gorsze, chociaz uwazam, że niesprawiedliwie.

też tak uważam...
thomas893
thomas893
  28 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie rozumiem tego, po szkole chyba mogę chodzić jak chcę i robić co mi się podoba...? ; o

niektórzy nauczyciele mogą twierdzić, że reprezentujesz swoją szkołę wszędzie tam gdzie się znajdujesz... bla bla bla....
moja wychowawczyni mieszka daleko ode mnie, więc takich problemów nie mam :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie dość że trudniej to nawet się nie dostaniesz. Ba, do technikum chodzą sami degeneraci, nie polecam tej szkoły nikomu. o!

czemu mi tego nie powiedziałaś 4 lata temu? :smutny: :P

Konto usunięte
Konto usunięte: nie dość że degeneraci to jeszcze kłamcy każdy w technikum to degenerat i do niczego nie dojdzie wszyscy się tam obijają i wogóle jest wielka kupa.

jestem degeneratem :rock: :swir:

:lol:
shamaramorgan
shamaramorgan
  28 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czemu mi tego nie powiedziałaś 4 lata temu? :P

było myśleć głową a nie wątrobą :d

Konto usunięte
Konto usunięte: jestem degeneratem

boję się pytac kim jeszcze ;d
thomas893
thomas893
  28 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: było myśleć głową a nie wątrobą :d

ciekawa teoria :woot: :P

swoją drogą, jakbym miał jeszcze raz wybierać, to bym ponownie wybrał technikum xD W liceum za dużo cwaniactwa ;P

Konto usunięte
Konto usunięte: boję się pytac kim jeszcze ;d

jestem gwiazdą, gwiazdą, ludzi fantazją... :nutki:
:lol2:
shamaramorgan
shamaramorgan
  28 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jestem gwiazdą, gwiazdą, ludzi fantazją...

schizofrenik :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: W liceum za dużo cwaniactwa ;P

jasne. po prostu jesteś degenerat ;d
Maaaartaa
Maaaartaa
  28 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: swoją drogą, jakbym miał jeszcze raz wybierać, to bym ponownie wybrał technikum xD W liceum za dużo cwaniactwa ;P

a ja będę teraz i nie wiem czy liceum czy technikum xD
rozpatruję możliwość pójścia od razu na studia, ale chyba się nie da xD
thomas893
thomas893
  28 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: schizofrenik

:zakrecony:

Konto usunięte
Konto usunięte: jasne. po prostu jesteś degenerat ;d

:ziober2: nie pjawda :P

Konto usunięte
Konto usunięte: a ja będę teraz i nie wiem czy liceum czy technikum xD rozpatruję możliwość pójścia od razu na studia, ale chyba się nie da xD

po technikum też możesz iść od razu na studia, ale w razie gdyby coś było nie tak, to (o ile zdasz egzamin zawodowy) możesz (ale też niekoniecznie) zahaczyć o jakąś lepszą pracę :P
Maaaartaa
Maaaartaa
  28 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: po technikum też możesz iść od razu na studia, ale w razie gdyby coś było nie tak, to (o ile zdasz egzamin zawodowy) możesz (ale też niekoniecznie) zahaczyć o jakąś lepszą pracę :P

wiem, ale jeszcze 100 razy mi się zmieni xD poczekamy, zobaczymy xD
thomas893
thomas893
  28 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wiem, ale jeszcze 100 razy mi się zmieni xD poczekamy, zobaczymy xD

a no... kobieta zmienną jest :P
Maaaartaa
Maaaartaa
  28 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a no... kobieta zmienną jest :P

mężczyzna nie lepszy xD
thomas893
thomas893
  28 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mężczyzna nie lepszy xD

masz coś do mężczyzn? :gothiclady: :jezyk:
Maaaartaa
Maaaartaa
  28 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: masz coś do mężczyzn?

skądże znowu, tak mi sie napisało no ;d :mrgreen:
thomas893
thomas893
  28 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: skądże znowu, tak mi sie napisało no ;d

poprawna odpowiedź :twisted: :P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.