beatkaaa119922
beatkaaa119922
  28 stycznia 2009 (pierwszy post)

Co tam? kto z was ma ferie? albo juz miał:p albo bedzie mial:P?
Macvie jakies ocenki do poprawienia, tzn przedmioty do zaliczeniazeby zaliczyc pierwszy semestr?

Co bedzie jak nie zalicze jednego przedmiotu bo mi baba kose postawila i mam kupe materialu do nauki. bedę siedziala rok, czy moge warunkowo przejsc? do kolejnej klasy?
Pytam sie bo pierwszy raz w zyciu mam poprawke semestru :P

Chez626
Chez626
  29 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co tam? kto z was ma ferie? albo juz miał:p albo bedzie mial:P?

Mam ferie :jupi:!

Konto usunięte
Konto usunięte: Macvie jakies ocenki do poprawienia, tzn przedmioty do zaliczeniazeby zaliczyc pierwszy semestr?

na szczescie już nic :P ufff

Konto usunięte
Konto usunięte: Co bedzie jak nie zalicze jednego przedmiotu bo mi baba kose postawila i mam kupe materialu do nauki. bedę siedziala rok, czy moge warunkowo przejsc? do kolejnej klasy? Pytam sie bo pierwszy raz w zyciu mam poprawke semestru :P

Poprawka semesteru?
Lepiej nie dopuszczac do tego.Po co sie meczyc :jezyk2:
Ale spoko jak zdasz go conajmniej na 2 i na koniec bedziesz miała 2-3 to powinnas zdac :D
beatkaaa119922
beatkaaa119922
  29 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nawet ja nie mam poprawki musisz być naprawdę głupia

buehe sama jestes głupia, żebyś miala z taka babką jak moja to uu tez bys tak miala :P
Flo
Flo
  30 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co bedzie jak nie zalicze jednego przedmiotu bo mi baba kose postawila i mam kupe materialu do nauki. bedę siedziala rok, czy moge warunkowo przejsc? do kolejnej klasy? Pytam sie bo pierwszy raz w zyciu mam poprawke semestru :P

ja miałam w tamtym roku z matematyki i fizyki, fizyki nie poprawiałam w ogóle, bo ciągle nam zmieniali nauczyciela, matematykę poprawiałam, ale nie zaliczyłam, miałam dobre oceny na drugi semestr i przeszłam.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.