Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  21 stycznia 2009 (pierwszy post)

hej:) Jestem w 2 klasie liceum ale zastanawiam sie juz powoli co chcialabym robic dalej tak wiec :) chcialabym byc policjantka i tu wysuwa sie moje pytanie czy orientuje sie ktoś jakie sa wymagania by się dostać do takiej szkoły? Matura na pewno ale czy jakies przedmioty na rozszerzxonym czy jakies wymagania ze 50% z kazdego przedmiotu:) patrzylam juz na pare szkoł ale nie pisza wymagań:)

shamaramorgan
shamaramorgan
  21 stycznia 2009
MalenstwoxD
MalenstwoxD: i tu wysuwa sie moje pytanie czy orientuje sie ktoś jakie sa wymagania by się dostać do takiej szkoły?

jakieś testy sprawnościowe.

MalenstwoxD
MalenstwoxD: czy jakies przedmioty na rozszerzxonym czy jakies wymagania ze 50% z kazdego przedmiotu:)

poszukaj w rekrutacjach do szkół.
Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  21 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: poszukaj w rekrutacjach do szkół.

No wlasnie szukalam wiem ze testy sprawnosciowe;p i jakies tam pytania psychologiczne;p ale czy wymagania ocen nic nie pisza:)
UkolyszMnieDoSnu
UkolyszMnieDoSnu
  21 stycznia 2009
MalenstwoxD
MalenstwoxD: czy orientuje sie ktoś jakie sa wymagania by się dostać do takiej szkoły?

mój kolega miał testy sprawnościowe [tor przeszkód], testy psychologiczne [czy coś takiego]
i zdawał rozszerzoną biologię. [ale nie wiem czy mu się to przydało ;p]
Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  21 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: i zdawał rozszerzoną biologię.

akurat tez bede zdawac billogie roz i chemie:) w razie gdy uznaja ze nie mozna dac mi broni bo jestem nie obliczalna wybiore a wf:) ale dobrze wiedziec i co dostal sie kolega?
UkolyszMnieDoSnu
UkolyszMnieDoSnu
  21 stycznia 2009
MalenstwoxD
MalenstwoxD: i co dostal sie kolega?

dostał i jak narazie nie narzeka. ;)
shamaramorgan
shamaramorgan
  21 stycznia 2009
MalenstwoxD
MalenstwoxD: No wlasnie szukalam wiem ze testy sprawnosciowe;p i jakies tam pytania psychologiczne;p ale czy wymagania ocen nic nie pisza:)

skoro nie piszą to chyba nie wymagają
Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  21 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: skoro nie piszą to chyba nie wymagają

no nie weim..! a jak nie wiesz to moze sie nie wypowiadaj:D
Miihihih
Miihihih
  22 stycznia 2009
MalenstwoxD
MalenstwoxD: Matura na pewno ale czy jakies przedmioty na rozszerzxonym czy jakies wymagania ze 50% z kazdego przedmiotu:) patrzylam juz na pare szkoł ale nie pisza wymagań:)

na pewno testy psychologiczne, sprawdzaja czy masz czysta karte, badania lekarskie (trzeba mieć dobry wzrok)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  22 stycznia 2009

po pierwsze zdana matura, następnie idziesz do działu kadr komendy policji w swoim mieście, gdzie oznajmiasz, że chesz zostać policjantem i chcesz zdawac do szkoły w Szczytnie (chyba, że chcesz zostać krawężnikiem lub nie oficerem to wtedy od pracowni cy/ka dostajesz papiery do wypełnienia i czekasz na egzamin sprawnościowy, po zdaniu testu sprawnościowego testy psychologiczne, później dokładne badania lekarskie i skierowanie na szkolenie)a później to już Cię pokierują

chyba :woot:

...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.