djbakus
djbakus
  20 stycznia 2009 (pierwszy post)

Witam :mrgreen: mam prosbe. na pewno posrod was jest ktos kto studiuje wiec moze macie gdzies projekt "marketingowy system informacyjny"? Jezeli tak to prosze wyslijcie na meila. wam juz sie nie przyda i mi uratuje tylek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: otoz projekt porosza takie zagadnienia jak: historia przedsiebiorstwa. co produkuje. dla kogo. charakterystyka klienta. w jakich warunkach działamy, co powoduje ze klient wybierze akurat nasz projekt a nie u konkurecji. jak pozyskujemy klienta i opcjonalnie baza danych do tego.
nie musicie studiowac zeby miec taki projekt gdzies w wersji elektronicznej. moze po prostu tym sie zajmujecie na codzien i mozecie mi jakis przeslac? bylbym mega wdzieczny. moj email to: krzysztof-kosior1@wp.pl
z gory dziekuje! :piwo: :piwo:

XxSamaSobieWinnaxX
XxSamaSobieWinnaxX
  20 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

do roboty a nie czekasz na gotowe :mrgreen: po co na studia poszłes ...
tak samo mógłbyś leżec w domu i całymi dniami nic nie robic :jezyk:
andzialbn
andzialbn
  20 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: poszłes ...

poszedłeś*

Konto usunięte
Konto usunięte: po co na studia poszłes ... tak samo mógłbyś leżec w domu i całymi dniami nic nie robic

studia to nie liceum, nawet nie wiesz ile jest nauki

@djbakus:
myślę, że nikt za darmo Ci tego nie zrobi, no ale próbuj, powodzenia ;)
djbakus
djbakus
  20 stycznia 2009

no wypraszam sobie :D projekt ma byc na jutro a ja potrzebuje miec jakis wzor... moja firma o ktorej mam napisac to firma sprzedajaca kruszywo wiec teraz chyba rozumiesz ze potrzebuje tylko wzor? :PP

djbakus
djbakus
  20 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: myślę, że nikt za darmo Ci tego nie zrobi, no ale próbuj, powodzenia ;)


nie chcem zeby ktos mi to robil tylko wyslal juz gotowy :PP tzn moze ktos takie cos kiedys robil :))
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  21 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: poszłes

poszeDŁEŚ

Konto usunięte
Konto usunięte: projekt ma byc na jutro

szybko się obudziłeś

Konto usunięte
Konto usunięte: tylko wyslal juz gotowy

won do roboty
...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.