XxSamaSobieWinnaxX
XxSamaSobieWinnaxX
  20 stycznia 2009 (pierwszy post)

Hay all :mrgreen:
Mam takie głupie zdanie z anglika do przetłumaczenia przez glupote wszystkich dziewczyn z klasy xdd no więc mam tak zdrowo posranego na głowe faceta od ang. że sobie nie wyobrażacie, brecha jest niezła ale jak coś wymyśli to tylko wstac i wyjśc! :/
Pomyśle dwa razy zanim na angielskim strzele sobie w kolano. to jest to owe zdanie :) Więc prosze.. gdyby mógł mi ktoś to przetłumaczyc...tylko nie chodzi tu o strzelanie z broni palnej, bo wiem że to jest 'shoot' czy ktoś zna inne znaczenia tego słowa?

pzdr.Syll ;*

andzialbn
andzialbn
  20 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie chodzi tu o strzelanie z broni palnej, bo wiem że to jest 'shoot'

a to nie możesz użyć tego słowa i powiedzieć, że tak to zdanie zrozumiałaś? :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: przez glupote wszystkich dziewczyn z klasy xdd no więc mam tak zdrowo posranego na głowe faceta od ang. że sobie nie wyobrażacie, brecha jest niezła ale jak coś wymyśli to tylko wstac i wyjśc! :/

suuuper, ale co to kogo obchodzi ? :zonk:
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  20 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Pomyśle dwa razy zanim na angielskim strzele sobie w kolano.

I'll think twice before I pick off my knee. :woot:

chyba jesteś niedorozwinięta, że nie wymyśliłaś tego :ninja:
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  20 stycznia 2009
Gejszalicious
Gejszalicious: I'll think twice before I pick off my knee.

pomyliłam
I would pick off my knee.
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
agoosiaaa
agoosiaaa
  20 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Pomyśle dwa razy zanim na angielskim strzele sobie w kolano.

i'll think twice before i shoot myself in the knee on english.
i33iiiiiiiee
i33iiiiiiiee
  21 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: on english.

in english.
agoosiaaa
agoosiaaa
  21 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: in english.

on english.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.