Julianeczka91
Julianeczka91
  20 stycznia 2009 (pierwszy post)

nie, nie chcę gotowca. ale nie mam pomysłu na fabułę. muszę napisać opowiadanie na j. angielski. temat mam: Napisz opowiadanie o niepożądanej wizycie, która okazała się miłym spotkaniem pt. "The Unwelcome visitor".
macie jakieś pomysły na fabułę, bo ja kompletnie nie... :sad:

Dorqa
Dorqa
  20 stycznia 2009

Fajnie...przyszly tydzien to same kartkowki i sprawdziany. Weekend ? Nauka i nauka :D
ale wyrobilam sie w piatek i sobote. No...prawie.
Zostalo mi jeszcze zrobic plakat na biologie, od ktorego zalezalam moja ocena na polrocze. 15.00 a ja mysle i nic. Zaczelam rozgrzebywac wszystkie notatki i encyklopedie w poszukiwaniu czegos ciekawego. Po kilku minutach w pokoju zrobil sie burdel ;d 16.00 a ja dalej mysle nad tematem plakatu i nie wiem co zrobic.
Zaczynam sie wściekać ;d Głowa mnie boli...nie wiem co wymyślec. Nie chce plakatu takiego jak inne -on musi byc oryginalny !!!
18.00... dzwonek do drzwi...listonosz?? watpie, sąsiad? ale po co jak nie ma rodzicow w domu przez caly weekend ? Ide do ganku...patrze w okno. Ku**a ;d tego mi jeszcze brakowalo. Koledzy: Johny, Ben i Jacke i kolezanka Jennifer...Taki syf w pokoju a ja mam gosci. Zajebiscie. Panika....co zrobic? otwieram drzwi ;d weszli...
Nie-cierpie niezapowiedzianych wizyt!
Wściekla podązam za nimi do pokoju...Wkurzala mnie ta ich radosc z weekendu. Oni nie musieli robic plakatow!!
Juz mialam im wykrzyczec ze mogli mnie uprzedzic o wizycie.... Ale sie powstrzymalam
Pogadalismy, zlosc mi przeszla. Jacke skoczyl do sklepu po jakies bro i smakołyki.
Opowiedzialam im o tym plakacie, jak sobie go wyobrazam itd...
Niedziela :) Aaa ;d ale sie wyspalam;d Nie dość ze pomogli mi zrobic plakat to jeszcze poprawili humor ;p Pomogli posprzatac...Eh ;p
Kto by pomyslal ze niezapowiedziana wizyta moze byc tak milym spotkaniem!

Wymyslilam to teraz sorry za bledy ;d niewiem czy o to chodzi ;d

Julianeczka91
Julianeczka91
  20 stycznia 2009

no w sumie całkiem całkiem :D dzięki ;*

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.