agavcv4
agavcv4
  19 stycznia 2009 (pierwszy post)

zapewne każdy z was ma jakąś powalającą uwagę od jakiegoś nauczyciela, zapewne u każdego w szkole jest jakiś alfons :swir: (a nawet i kilku;p) ...
a więc jakie macie uwagi, jakie nauczyciele mają nawyki, tzw tiki, z czego u was na lekcjach można się pośmiać? :crylol:
no to podzielcie się my też się pośmiejemy xD
PISAĆ ;>

Horroshow
Horroshow
  19 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zapewne każdy z was ma jakąś powalającą uwagę od jakiegoś nauczyciela, zapewne u każdego w szkole jest jakiś alfons (a nawet i kilku;p) ... a więc jakie macie uwagi, jakie nauczyciele mają nawyki, tzw tiki, z czego u was na lekcjach można się pośmiać? no to podzielcie się my też się pośmiejemy xD PISAĆ ;>

Ja mam uwagę że masuję ściany :and: no i jeszcze że pomimo notorycznych poróśb nauczyciela siedzę cicho :D

A tiki ? Nauczycielka z polskiego jak napisze coś na tablicy to oblizuje palce z kredy, a nauczyciel z przedmiotów informatycznych notorycznie powtarza "Ammmm, Emmmmm"
ShinyStern
ShinyStern
  19 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nauczycielka z polskiego jak napisze coś na tablicy to oblizuje palce z kredy

dokladnie jak moja nauczycielka od chemi:P

zas moj szanowny dyrektor goni sie z uczniami po klasie i rzuca gabka;>
i nie mowiac ze do kazdego chlopaka zwraca sie :KUBUS:>:d
Horroshow
Horroshow
  19 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zas moj szanowny dyrektor goni sie z uczniami po klasie i rzuca gabka;> i nie mowiac ze do kazdego chlopaka zwraca sie :KUBUS:>:d

Mój nauczyciel z matematyki mówi do nas misiaczki a zamiast że ktoś dostał jedynke to "No to chyba kaczuszka będzie"
Yukiko
Posty: 1458 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 22
Yukiko
  19 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nawyki, tzw tiki

ksiądz do nas mówi "buraki"
nauczycielka od polskiego "niunia, niuniu" ^^'
agoosiaaa
agoosiaaa
  19 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zapewne każdy z was ma jakąś powalającą uwagę od jakiegoś nauczyciela, zapewne u każdego w szkole jest jakiś alfons (a nawet i kilku;p) ... a więc jakie macie uwagi, jakie nauczyciele mają nawyki, tzw tiki, z czego u was na lekcjach można się pośmiać? no to podzielcie się my też się pośmiejemy xD PISAĆ ;>

kiedys mialam za palenie na terenie szkoly, aha, jeszcze mialam za klocenie sie z nauczycielka i nazwanie jej idiotka (bylam dyzurna, chlopacy biegali po lawkach, ktos jej podeptal biurko, kazala mi je wyczyscic a gabki oczywiscie nie bylo, wiec mi powiedziala zebym wyczyscila rekawem, to jej powiedzialam ze jest idiotka i jak chce to niech sama wytrze lawke swoim rekawem, bo ma ciuchy z bazaru i wielkiej starty nie bedzie. uwaga na pol strony w dzienniku. )

byl taki nauczyciel co nazywal nas robaczkami, mial dlugie wlosy z nosa, ktore dosiegaly mu prawie do warg, ble...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  20 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jakie macie uwagi

praca domowa ucznia obraża inteligencje nauczyciela
...Ignorance is bliss...
loFFciamSerEk
loFFciamSerEk
  20 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a więc jakie macie uwagi,

Za dużo ich żeby wymieniać :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: z czego u was na lekcjach można się pośmiać?

Praktycznie ze wszystkiego :mrgreen:
Fieska
Fieska
  20 stycznia 2009

Kiedyś jedna nauczycielka z matematyki zawsze mówiła: "Wrrrrrrrrróóóóć..." jak się pomyliła.
A teraz mam jedną nauczycielkę od Polityki, która zawsze kiedy stoi tak śmiesznie napina pośladki.

Konto usunięte
Konto usunięte: a więc jakie macie uwagi,


Uwag nie mam i nigdy nie miałam.
baskas4
baskas4
  20 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a więc jakie macie uwagi, jakie nauczyciele mają nawyki, tzw tiki, z czego u was na lekcjach można się pośmiać?

moja nauczycielka od WOSu mówi: proszem ja was.
nauczyciel od historii widząc, że ostatnie ławki są zajęte, a pierwsze wolne, powtarza, że na końcu siedzą zawsze kryminaliści, a on ich naprostuje.
nauczycielka od matematyki na kolegę, który ma przezwisko "płotka" mówi Rybajaryba
Nauczyciel od WFu odstatnio się do mnie i mojej koleżanki nie odzywał, bo nie ćwiczyłyśmy.
Konto usunięte
Konto usunięte: zapewne każdy z was ma jakąś powalającą uwagę od jakiegoś nauczyciela, zapewne u każdego w szkole jest jakiś alfons

dostałam tylko naganę od wychowawcy za to, że poszłam na wagary.
xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  20 stycznia 2009
na religi:
"Sylwia śmieje się prosto w twarz katechecie "
"Sylwia uderzyła kolegę w twarz i do tego stwierdza, że to dla zdrowia kolegi "

mimo wszystko pani od historii słynie z ciekawych uwag i odzywek. :
" XY rzucał nauczycielowi zapalone zapałki pod nogi twierdząc, że chce zobaczyć jak wygląda ludzki płomień "
" XY wraz z kolegami palą gumy " [ chodziło o te przyklejone pod stołem. :and: ]
" XY wsadza zapalony papier do rury ponieważ chce odczuć mega doznania "
Dorqa
Dorqa
  20 stycznia 2009

"Konrad nabił muche na długopis i twierdzi ze jest wladcą much"
"Konrad na pytanie'kiedy przyjda Twoi rodzice? odpowiada "w grudniu po południu
"Konrad niegrzecznie wypowiada sie o lekcji jaka prowadze, cytuje "umcyk umyck dupcyk dupcyk" ;d
To pisal ten sam nauczyciel ;d

"Dorota z Tomkiem, przeszkadzamy Wam?"
"Kołko wzajemnej adoracji z pod ściany, pogadacie na przerwie, teraz jest lekcja"
"Uwaga sprawdzam obecnosc "Przemek-jestem" "malwina-jestem" "konrad-cisza" jest konrad ?! Nie ma Konrada . To dlaczego tego nie powie ?

Dorqa
Dorqa
  20 stycznia 2009

ucielo mi posta ! :evil:

Posmiac? jak gram w pokera z kolezanka z ławki i chlopakami z przodu i z tyłu a nauczycielka nie widzi tego ;d
jaja sa na kazdej lekcji, zawsze cos sie dzieje :D
pamietam jak nasza nauczycielka szarpala sie i dusila mojego kolege bo zadzwonil mu telefon ;d ale byly jajca...szkoda ze Dyrektorka nam nie uwierzyla :D

Nauczycielka od Polskiego mowi na nas "barankowie moi" albo "misie"
--||---- od biologi zwraca sie do nas na Pan/Pani/Panstwo

xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  20 stycznia 2009
a i jeszcze hasełka nauczycieli :

Młodzieży świata...
Dostaniesz pałę jak stąd do szczecina i z powrotem.
Dłogie dzieciątka. [nie wymawiała 'r']
Głowa w piasek i nie kiełkuj!
Mordzia w kubeł!
RapMoimZyciem
RapMoimZyciem
  20 stycznia 2009

Moja pani z biologii zamiast np gładkie mówi gładke, miękkie - mięke itd :mrgreen:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.