MojeEmo
MojeEmo
  13 stycznia 2009 (pierwszy post)
:w00t:
Oto treść dotycząca rekrutacji. Ale co oznacza to (pPR x2)???? Poziom rozszerzony??? a to "x2"??? ojj ja się w tym gubię! kompletna ze mnie blondyna.... Rozszyfrujcie mi to...
I co znaczy to "x1,5"???? ehh

"Dla kandydatów legitymujących się egzaminem maturalnym pisemnym z języka polskiego na poziomie rozszerzonym. Suma punktów z egzaminu maturalnego z:
- języka polskiego (pPR x 2), oraz
- przedmiotu dodatkowego wybranego spośród następujących przedmiotów: historia (pPP x 1 albo pPR x 1,5), WOS (pPP x 1 albo pPR x 1,5), język łaciński i wiedza o kulturze antycznej (pPP x 1 albo pPR x 1,5)."

Wybieram sie na studia, niestety w szkole brak informacji na tematy związane z wyzszymi uczelniami... Proszę o pomoc studentow:D
Shokatta
Posty: 20 (po ~254 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
Shokatta
  13 stycznia 2009

no wlasnie!!! co znaczy to x2?? nigdy sie nad tym nie zastanawialam

Kasia, 18 lat

baskas4
baskas4
  13 stycznia 2009
Shokatta
Shokatta: no wlasnie!!! co znaczy to x2?? nigdy sie nad tym nie zastanawialam

liczba % (albo punktów) pomnożone przez 2
siemensik1661
siemensik1661
  13 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: języka polskiego (pPR x 2),
Wynik maturalny z języka polskiego z poziomu rozszerzonego mnożysz razy 2
Konto usunięte
Konto usunięte: historia (pPP x 1 albo pPR x 1,5), WOS (pPP x 1 albo pPR x 1,5), język łaciński i wiedza o kulturze antycznej (pPP x 1 albo pPR x 1,5)."
Jeżeli piszesz poziom podstawowy z któregoś z tych przedmiotów to mnożysz wynik razy 1, a jezeli rozszerzony to razy 1,5.
MojeEmo
MojeEmo
  13 stycznia 2009

no dzieki, teraz juz wiem allllle skomplikowane:D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.