ajLofCzesio
ajLofCzesio
  13 stycznia 2009 (pierwszy post)

Na poczatku serdecznie wszystkich pozdrawiam :)

no a teraz konkrety: musze przygotowac jakies podziekowanie dla wychowawcy i nauczycieli na studniowke... i chcialabym zeby to bylo jakies orginalne, fajne, a nie takie ktore wszyscy zapomna za 10 minut :)

mielibyscie moze jakies pomysly?
lub czy widzieliscie jakies fajne podziekowania (od ktorych by sie mozna odgapic troszke)?

myslalam moze zeby to bylo cos z muzyka, z fragmentami piosenek, ale moze sie cos jeszcze lepszego wymysli :)

jbc to z gory wszystkim dziekuje :)

Clyde
Posty: 23911 (po ~63 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Clyde
  13 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mielibyscie moze jakies pomysly?

jak moja nauczycielka od fizyki odchodziła z szkoły, zrobiłam dla niej film.
Wydaje mi się,że to idealny pomysł. Zrób film, poskładaj go w Windows Movie Marker, podkład muzyczny. Myślę,że mogłabyś spróbować z Lennonem 'Imagine' odda klimat.
Możesz dać zdjęcia, zamiast video, jeśli nie posiadasz dobrej kamery. Powinno się spodobać, zapewniam.
Mam sczerniałą duszę. Bo czym bez Ciebie jest lato wspaniałe? Gdy Ciebie nie ma nawet ptaki milkną.
Marilyn Manson and Hey Fan ♥
ajLofCzesio
ajLofCzesio
  13 stycznia 2009

ale jak ja bym go miala puscic na studniowce? to chyba odpada...

Clyde
Posty: 23911 (po ~63 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Clyde
  13 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale jak ja bym go miala puscic na studniowce? to chyba odpada...

nie jesteś w stanie załatwić rzutnika i komputera?
Mam sczerniałą duszę. Bo czym bez Ciebie jest lato wspaniałe? Gdy Ciebie nie ma nawet ptaki milkną.
Marilyn Manson and Hey Fan ♥
ajLofCzesio
ajLofCzesio
  13 stycznia 2009

komputer moze by sie znalazl, ale rzutnik - nie da rady... poza tym wozic to ze soba to tez problem, tymbardziej ze nie mam auta...

MisiaV
MisiaV
  13 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tymbardziej ze nie mam auta...

Na studniówkę też pójdziesz na pieszo ?
Albo autobusem? :D
A kolegow w klasie nie masz z prawkiem? :]
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.