discojoker
discojoker
  11 stycznia 2009 (pierwszy post)

kochana Aniu,
na poczatku mojego listu chciałabym podziekowac Ci za ostatni list i za zdjecia które mi wysłałas , były bardzo ciekawe. Jak już wiesz mam duża rodzine. Moi rodzice sa rolnikami i codziennie ciezko pracuja. Mam 3 braci , którzy juz sa dorośli . Najstarszy z nich pracuje na budowie za granica.Mirek natomiast niedawno ożenił sie i pracuje w biurze w Przemyślu . A Witek mieszka w domu i pomaga moim rodzicom. Wiem , że do wakacji jeszcze duzo czasu, ale juz o nich mysle.W tym roku mam zamiar pojechać na 2 tygodniowa kolonie, oby sie udało.Myśle ,że bedzie ciekawie i spedze miło czas. A czy ty masz juz jakies wakacyjne plany? Jeśli tak to napisz mi o nich, bo jestem bardzo tego ciekawa. Nie moge sie doczekać naszego spotkania, mam Ci tyle do opowiedzenia. Tak dawno nie rozmawiałysmy ,wkoncu bedziemy miec okazje.Ciesze sie, ze poznam Twoja rodzine, tyle mi o niej opowiadałaś, na pewno jest wyjatkowa.Czekam na twoja odpowiedz. Pozdrawiam i całuje.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mogl by mi kotos na niemiecki przetlumaczyc? pilne do srody, plzz.... :(

Apricotka
Apricotka
  11 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: kochana Aniu,

Liebe Ania,

Konto usunięte
Konto usunięte: Pozdrawiam i całuje.

Grusse und Kusse

a po za tym słownik nie gryzie :ziew:
ohhhh
ohhhh
  11 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: [!] co Cie zabije, to Cie wzmOcni [!]

nic wiecej nie napisze, hahahahahaha

a co do tekstu to słownik ling.pl jest dobry, do środy wyrobisz
serio lepiej samemu pisać, więcej się nauczysz
ILuvNoise
ILuvNoise
  11 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: :(

:(

przetłumaczyłam.
:ziew:
MlimKa
MlimKa
  12 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ciekawa.


Konto usunięte
Konto usunięte: rozmawiałysmy

:szok:
[znaki]
discojoker
discojoker
  13 stycznia 2009

tzn. to nie jest dla mnie tekst tylko dla `kuzynki` :mrgreen:
ILuvNoise: :brawo: ale to akurat wiedzialem :)
pomoze ktos?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.