Needy007
Needy007
  8 stycznia 2009 (pierwszy post)

Jak ktoś ma na półrocze jedynkę z danego przedmiotu i musi zaliczyć ten semestr i pisze test... to to jest test na ocenę dopuszczającą? to żeby zdać to musi go napisać prawie całego dobrze czy wystarczy połowa?

ShelbyGT500Michal
Posty: 14549 (po ~145 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 76
ShelbyGT500Michal
  8 stycznia 2009

nie bardzo czaje o co Ci chodzi,
jak na przykład masz jakąś ocene na dane półrocze i Cie ona niesatysfakcjonuje, to piszesz taki test z całego materiału co przerabialiście i taką jaką ocenę z tego testu dostaniesz to Ci ją wpiszą na koniec półrocza ;]
druga opcja to taka, że piszesz test zaliczeniowy jak masz zagrożenie, i niezależnie od tego jaką ocene z niego dostaniesz, czy 2, 3, 4, bądź 5, to dostajesz dopa na półrocze i nie masz nkl-a,

Ja tu zrobię Meksyk.

Needy007
Needy007
  9 stycznia 2009

no to już rozumiem...dzięki ;) bo chodziło mi o ten test zaliczeniowy na dopuszczający i czy żeby dostać dwa to trzeba go napisać prawie całego dobrze czy wystarczy połowa...

raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  9 stycznia 2009

wtedy to test na dopa, i powinien być przedział pkt, od ilu jest ten dop

MisiaV
MisiaV
  9 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no to już rozumiem...dzięki ;) bo chodziło mi o ten test zaliczeniowy na dopuszczający i czy żeby dostać dwa to trzeba go napisać prawie całego dobrze czy wystarczy połowa...

Raczej calość bo przeciez dostajesz material na ocene dopuszczającą :)
MlimKa
MlimKa
  9 stycznia 2009

to zależy . Zawsze masz powiedziane ile procent jest potrzebne na dwójkę .

Laoe
Laoe
  9 stycznia 2009

U nas w szkole dostają kartkę, na której mają napisane co MUSZĄ zdać na dopa.
Zdadzą WSZYSTKO to jest dopuszczająca, a jeżeli chociaż jednego punktu nie będą umieć, to zostaje bania i piszą test z całego materiału, wtedy żeby zaliczyć przedmiot muszą mieć przynajmniej 50% z testu dobrze.

XxDeadSilencExX
XxDeadSilencExX
  9 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wtedy żeby zaliczyć przedmiot muszą mieć przynajmniej 50% z testu dobrze.

O a ja słyszałam że 70%.
Olena1991
Olena1991
  9 stycznia 2009
A ja mysle, ze dokladne zasady beda opisane w systemie oceniania albo statucie szkoly :woot:
Laoe
Laoe
  9 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: O a ja słyszałam że 70%.


To chyba zależy od szkoły :) U nas jest akurat 50%.
SiuuuupxD
SiuuuupxD
  9 stycznia 2009

Hmm :woot:
niewiem o co ci chodzi. ale jeśli tobie jednynka wychodzi to chyba musisz zaliczyć cały materiał za cały semestr i chociaż na 4 wydaje mi się. :D
Hmmm.. :nie: niewiem :D jakie masz oceny więc ci niepomogę zabardzo .

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak ktoś ma na półrocze jedynkę z danego przedmiotu i musi zaliczyć ten semestr i pisze test... to to jest test na ocenę dopuszczającą? to żeby zdać to musi go napisać prawie całego dobrze czy wystarczy połowa?
baskas4
baskas4
  9 stycznia 2009

to zależy od WSO i od nauczyciela.
na jednej lekcji wystarczy zaliczyć niezaliczone sprawdziany a na innych nie trzeba nic robić, jeśli nauczyciel widzi, że się starasz w drugim semestrze.
tak jest u mnie.

XxDeadSilencExX
XxDeadSilencExX
  9 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

Tak jest wtedy kiedy jesst zagrożona i nie ma jeszcze wystawionej jedynki na semestr a z jej zdania "jak ktoś ma na półrocze jedynkę z danego przedmiotu i musi zaliczyć ten semestr" że tą jedynke już ma wystawioną długopisem na semestr. A więc pozotaje tylko napisanie testu z całego semestru i wtedy jeśli zrobi ileś tam procent dobrze dostaje ocene dopuszczającą.;)(tak jest też z nkl)Jeśli masz jedynke to też możliwe że nauczyciel się nad Tobą zlituje i rozłoży Ci to co masz umieć na parę razy i będziesz mogła zdawać nie w jednym dniu wszystko)Tak przynajmniej jest u nas w szkole. Wiem to iż wychowawczyni nam opowiadała jak to jest dokładnie bo jest u nas parę osób jest zagrożonych w klasie.;)
XxDeadSilencExX
XxDeadSilencExX
  9 stycznia 2009

*a z jej zdania wynika... tam miało być :and:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.