ROSATTI2710
ROSATTI2710
  8 stycznia 2009 (pierwszy post)

Het jak to jest ???
Muj rocznik ktory poszedł do liceum nie ma matury z matmy...
ten kto poszedł do technikum ... juz ja ma!!
Przecierz to niesprawiedliwe

prawda????

baskas4
baskas4
  8 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdyby matma opierała się na podstawianiu danych pod wzór, to większość nie miała by z tym przedmiotem problemu.

czytanie ze zrozumieniem mój drogi się kłania.
Pisałam, że dostaniemy karty z wzorami, więc w niektórych zadaniach będzie trzeba tylko podstawić pod odpowiedni wzór.
xXssweeteyessXx
xXssweeteyessXx
  8 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: podobno jako rocznik doświadczalny matura z matmy będzie bardzo prosta. Pozatym będą podane wzory, więc co to za filozofia podstawić liczby pod wzór?

matma nie na tym tylko się opiera. Niektórzy nawet tego nie potrafią. Problem z matmą polega na tym, że większość nie ma podstaw. Skąd ja to znam... szlag mnie trafia, jak ktoś z klasy chce żeby mu coś wytłumaczyć, gdy nie wie, że np ' - ' x ' - ' daje + no sorry... mnie akurat na próbnej nie będzie. I bardzo tego żałuję, bo chciałabym się sprawdzić.
znajduch
znajduch
  8 stycznia 2009

ja miałem maturę z matmy obowiązkową i jakoś ludzie zdawali ;)

matematyka przez kilka lat się nie zmieniła... czyżby to młodzież zgłupiała?

Szarik0Art
Szarik0Art
  8 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Szarik0Art:Gdyby matma opierała się na podstawianiu danych pod wzór, to większość nie miała by z tym przedmiotem problemu. czytanie ze zrozumieniem mój drogi się kłania. Pisałam, że dostaniemy karty z wzorami, więc w niektórych zadaniach będzie trzeba tylko podstawić pod odpowiedni wzór.

No i tu się mylisz. Bo na maturze nie dadzą Ci zadania na podstawienie wzoru ;p
cremaster101
cremaster101
  8 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Het jak to jest ??? Muj rocznik ktory poszedł do liceum nie ma matury z matmy... ten kto poszedł do technikum ... juz ja ma!! Przecierz to niesprawiedliwe prawda????

a czym się tak martwisz, skoro i tak polski zawalisz? :lol2:
cremaster101
cremaster101
  8 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale zniosą, jak zobaczą że przez matmę 60% uczniów nie zda.

1. Nikt niczego nie zniesie, najwyżej będą dodatkowe godziny matematyki dla klas III liceum i IV technikum
2. Trzeba być naprawdę antytalentem z matematyki albo idiotą, żeby nie zdać podstawowej na te 30%
Dissaper
Dissaper
  9 stycznia 2009

a ludzie pier****cie farmazony... przeciez nikt nie zrobi matematyki obowiazkowej na tym poziomie jak jest teraz

Konto usunięte
Konto usunięte: No i tu się mylisz. Bo na maturze nie dadzą Ci zadania na podstawienie wzoru ;p

wzory sa nakazdej maturze podane i jednak juz teraz zdarzaja sie zadania w ktorych wystarczy wykorzystac wczesniej podany wzor...
MisiaV
MisiaV
  9 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Het jak to jest ??? Muj rocznik ktory poszedł do liceum nie ma matury z matmy... ten kto poszedł do technikum ... juz ja ma!! Przecierz to niesprawiedliwe prawda????

Sprawiedliwe :)
Trzeba było iść do liceum, chociaż z taka ortografią to raczej byś nie miała czego tam szukac ;)
MisiaV
MisiaV
  9 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czyżby to młodzież zgłupiała?

Bardzo realne :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.