fabuleux
Posty: 3259 (po ~81 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 32
fabuleux
  8 stycznia 2009 (pierwszy post)
witam ;*

jeśli wychodzi mi średnia 1,75 nauczyciel musi postawić mi 2 czy ewentualnie może zapyta mnie jeszcze z czegoś ? :woot:

pozdrawiam (;
Oh you're so naive yet so... :zakochany:
19on88
19on88
  8 stycznia 2009
Oj nie licz sredniej sobie bo nauczyciele bardziej patrza na sprawdziany i odpowiedz niz zadania domowe czy tam cos innego
jro84
Posty: 5 (po ~782 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
jro84
  8 stycznia 2009

Jak nauczyciel chce udupić, to i tak udupi ;)
Dawno temu wychodziło mi w drugim półroczu dokładnie 4,0 - ale miałem z pierwszej odpowiedzi ustnej w pierwszym półroczu 1 i na półrocze 3 i... nie dała mi 4 :/ i tak zostało :/
:D

Odi Profanum Vulgus

andzialbn
andzialbn
  8 stycznia 2009

raczej zapyta, zależy jakie masz oceny ze sprawdzianu :)

agoosiaaa
agoosiaaa
  8 stycznia 2009
fabuleux
fabuleux: witam ;*jeśli wychodzi mi średnia 1,75 nauczyciel musi postawić mi 2 czy ewentualnie może zapyta mnie jeszcze z czegoś ? pozdrawiam (;

powinien dac 1.
moze sie zlituje i zapyta na 2.
chociaz to i tak jest nie fair w stosunku do innych ludzi.
baskas4
baskas4
  8 stycznia 2009
fabuleux
fabuleux: jeśli wychodzi mi średnia 1,75 nauczyciel musi postawić mi 2 czy ewentualnie może zapyta mnie jeszcze z czegoś ?

oceny semestralne nie są średnią :zonk:
w mojej klasie polonistka wystawiła proponowane 1 wszystkim, którzy dostali chociaz jedną 1. (nawet gdy mieli oceny 4,4,1)
zmarzlaczeq
zmarzlaczeq
  8 stycznia 2009
fabuleux
fabuleux:

u mnie w szkole komuś wychodziła średnia ważona 1,8 i dostał 1.
więc zależy jaka to średnia i jakie masz oceny ze sprawdzianów.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 stycznia 2009
fabuleux
fabuleux: jeśli wychodzi mi średnia 1,75 nauczyciel musi postawić mi 2 czy ewentualnie może zapyta mnie jeszcze z czegoś ?

chyba wszystko zalezy od osądu nauczyciela
jeśli widzie że się starasz lecz.. po prostu nie umiesz..może dac dwa
a jeśli widzi że olewasz go to może dac jeden

bynajmniej ja bym tak robił
...Ignorance is bliss...
16Anus92
16Anus92
  8 stycznia 2009

Jezeli masz srednia ważona to nauczyciel musi pstawić ci 2 a jeżeli np nałapałaś 1 ze sprawdzianu i 2 z jakichś mniej waznych odpytek to może cie dopytaćx...

ewelinka10101
ewelinka10101
  8 stycznia 2009
fabuleux
fabuleux: jeśli wychodzi mi średnia 1,75 nauczyciel musi postawić mi 2 czy ewentualnie może zapyta mnie jeszcze z czegoś ?

u mnie w szkole jest średnia ważona a 2 jest od 1,75 właśnie... i u nas nie ma "wyciągania" na lepszą ocenę bo ta ocena półroczna i tak się nie liczy, nigdzie oprócz dziennika jej nie będzie i nie będzie brana pod uwagę przy wystawianiu ocen na koniec roku... więc to zależy jak to tam w twojej szkole jest ;)
xMozeLubiex
xMozeLubiex
  8 stycznia 2009

to chyba zalezy od tego od jakiej sredniej nauczyciel stawia 2. Powinien to powiedziec na poczatku roku. Jezeli 1.75 no to juz masz 2 ;P a jak nie to sie kłóć ;D

dispersioN
dispersioN
  9 stycznia 2009
fabuleux
fabuleux:

wydaje mi sie ze musi zapytac...;)
MisiaV
MisiaV
  9 stycznia 2009

Średnia nie ma nic do rzeczy ;)
Zalezy od nauczyciela

Dorqa
Dorqa
  9 stycznia 2009

srednia nie ma znaczenia jesli sprawdziany sa na 1

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.