Dissaper
Dissaper
  7 stycznia 2009 (pierwszy post)

Zaprojektować podnośnik śrubowy z napędem przez śrubę, którego maksymalny udźwig wynosi Q=31 kN, a maksymalna wysokość podnoszenia h1=300 mm.Podstawę podnośnika wykonać jako konstrukcję spawaną. Założyć materiał śruby - stal 35 w stanie ulepszonym cieplnie, material nakrętki - BA93. Siłę ręki pracownika przyjąć Fr=300N zas dopuszczalny nacisk podstawy na grunt p =0,5 MPa.

tauzenn
Posty: 893 (po ~64 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 15
tauzenn
  7 stycznia 2009

ja takiego czegos jeszcze nie mam na PKM ie wiec nie pomoge ;/;/;

Dissaper
Dissaper
  7 stycznia 2009

a cóż ty także jestes w technikum...? :) mozliwe ze niemasz bo ja jestem w ostatniej klasie i to nam zadal na zaliczenie do konca roku szkolnego... duzo roboty... :/

tauzenn
Posty: 893 (po ~64 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 15
tauzenn
  7 stycznia 2009

no ja dopiero zaczolem swoja edukacje w tej szkole .... w sumie trafilem tam przez przypadek ale nawet nie zaluje tylko troche cieki jestem matmy i z fizy ;/;/;

Dissaper
Dissaper
  7 stycznia 2009

nie masz co sie przejmowac... ja tez przyszedlem do technikum to nic nie czailem... ale przez cztery lata tak mi sie odmienilo ze moze fizyke nie tak bardzo ale matme po prostu uwielbiam... :))

xDxOxLxExKxVip
xDxOxLxExKxVip
  7 stycznia 2009

ooo w dupe chyba nie ide do PKM ...

tauzenn
Posty: 893 (po ~64 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 15
tauzenn
  7 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie masz co sie przejmowac... ja tez przyszedlem do technikum to nic nie czailem... ale przez cztery lata tak mi sie odmienilo ze moze fizyke nie tak bardzo ale matme po prostu uwielbiam... :))

no mam nadzieje ze ta bedzie bo kompletnie nic nie czaje ale jakos to bedzie:D:D
TatkoWrocil
TatkoWrocil
  8 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

do zakladu karnego Szpury chodzisz? :mrgreen:
Dissaper
Dissaper
  8 stycznia 2009

Nie do RCEZ

Ymek651
Posty: 11 (po ~127 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
Ymek651
  9 stycznia 2009

ech skąd ja znam tą treśc chyba z 4 dni temu liczyłem bardzo podobne zadanie :D zajeło mi ono 4 strony w formacie a4 jak znajdę chwile czasu to i nad Twoim pomyślimy. Pozdro :

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.