Bajeczka69
Bajeczka69
  7 stycznia 2009 (pierwszy post)

Hej mam jutro na egzamin ustny takie zagadnienie : Co łączy Pieśń nad Pieśniami z Dziejami Tristana i Izoldy.?
Czy może mi ktoś podaj strone ne której to się znajduje lub ktoś kto to przerabial a ma w zeszycie?
Sprawdzałam ale nie mogę tego znaleść podkreślam że mam jeszcze 30 zagadnień do przerobienia. Więc nie odpowiadajcie "poszukaj dokladnie musi gdzies być" bo nie mam na to czasu :and:

pozdrawiam i dziękuję.

WychowanaPrzezRaap
WychowanaPrzezRaap
  7 stycznia 2009

Obydwa utwory traktują o miłości jako o uczucia wielkim,potężnym ,wiecznym i takim,które jest w stanie przeżyć wszelkie przeciwności.

Więcej niestety nie pamiętam.

Bajeczka69
Bajeczka69
  7 stycznia 2009

i jeszcze potrzebuje omówić 3 księgi biblijnej mądrości... :and:

Joasia91
Joasia91
  7 stycznia 2009
Bajeczka69
Bajeczka69: Czy może mi ktoś podaj strone ne której to się znajduje lub ktoś kto to przerabial a ma w zeszycie?

Mam z zeszycie ;)
Bajeczka69
Bajeczka69
  7 stycznia 2009
Joasia91
Joasia91: Mam z zeszycie ;)

to podyktuj.
Bajeczka69
Bajeczka69
  7 stycznia 2009

Asceza czy postawa franciszkanizmu która z postaw jest Tobie bliższa? Za uja nie moge tego znaleść w necie może ktoś to przerabiał i wie? :smutny:

WychowanaPrzezRaap
WychowanaPrzezRaap
  7 stycznia 2009
Bajeczka69
Bajeczka69: Asceza

postawa polegająca na pokorze,wyzbyciu się dóbr materialnych,modlitwie,kontemplacji.

Bajeczka69
Bajeczka69: franciszkanizmu

postawa zapoczątkowana przez św.Franciszka. Polega na życiu w harmonii ze światem, docenianiu jego piękna i uroków.
WychowanaPrzezRaap
WychowanaPrzezRaap
  7 stycznia 2009
Bajeczka69
Bajeczka69: necie może ktoś to przerabiał i wie?

miałam to w 1 klasie, nie wiem co w tym jest trudnego:woot:
?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.