19agunia292
19agunia292
  6 stycznia 2009 (pierwszy post)

hej;) Mam takie pytanie:Co sądzicie o Liceum lotniczym? A moze ktos tam byl w Deblinie? Co mozna robic po takiej szkole? :)

Pozdr;]

IIKochamCieDarusII
IIKochamCieDarusII
  6 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o Liceum lotniczym?

takie bardziej dla facetow :P
andzialbn
andzialbn
  6 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: takie bardziej dla facetow :P

nie koniecznie ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Co mozna robic po takiej szkole? :)

można studiować.
zajmować się np budową śmigłowców, lub latać, jeśli zdrowie Ci na to pozwoli.
Dorqa
Dorqa
  6 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hej;) Mam takie pytanie:Co sądzicie o Liceum lotniczym? A moze ktos tam byl w Deblinie? Co mozna robic po takiej szkole? :)Pozdr;]

Nie byłam tam , ale sadze ze liceum jest dobrym wstepem do ciągu dalszego :)
jesli Cie to interesi to smialo ;d zauwaz ze lepiej isc do takie liceum, zobaczyc jak to jest a po liceum zrezygnowac, niz nie pojsc i odrazu wybrac sie na studia i przerwac studia :D
ja sobie wlasnie tak pomyslam i ide do liceum o konkretnym profilu ;p
19agunia292
19agunia292
  6 stycznia 2009

Dziewczyny tez tam sa:) Ciekawe to jest i w ogóle cos innego niz zwykly ogolniak...

Ader
Ader
  6 stycznia 2009

Ciekawe i fajne, poza tym do Dęblina mam rzut beretem. A pozniej masz przepustkę do wyższej szkoły lotniczej i wojskowej :)

19agunia292
19agunia292
  6 stycznia 2009

no tylko co ja tam moge po tym robic hmm np w tej wyzszej szkole lotniczej uczyc mlodych latac czy jak?;p Nom ja tez mam nie daleko:)

andzialbn
andzialbn
  6 stycznia 2009
Ader
Ader: A pozniej masz przepustkę do wyższej szkoły lotniczej i wojskowej :)


Konto usunięte
Konto usunięte: tylko co ja tam moge po tym robic hmm np w tej wyzszej szkole lotniczej uczyc mlodych latac czy jak?;p


uczyć SIĘ. a potem zostać pilotem czy coś.
19agunia292
19agunia292
  7 stycznia 2009

ale w tej szkole normalna matura i to wszystko,to jest normalne liceum tylko ze z dodatkiem lotnictwa chyba tak?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.