misziaczek1717
misziaczek1717
  6 stycznia 2009 (pierwszy post)

Hejka mam prośbe... pomógł by mi ktoś napisać prac z języka polskiego... strasznie sie w tym motam i kompletnie mam pustkę w głowie....
moj temat to życie w społeczeństwie przekleństwo czy wygoda, odpowiedz na pytanie analizując podstawy wybranych bohaterów literackich;/;/ plissss
pomoże ktoś??

Clyde
Posty: 23911 (po ~63 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Clyde
  6 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Hejka mam prośbe... pomógł by mi ktoś napisać prac z języka polskiego... strasznie sie w tym motam i kompletnie mam pustkę w głowie.... moj temat to życie w społeczeństwie przekleństwo czy wygoda, odpowiedz na pytanie analizując podstawy wybranych bohaterów literackich;/;/ plissss pomoże ktoś??

za takie rzeczy się płaci.. :ninja:
Mam sczerniałą duszę. Bo czym bez Ciebie jest lato wspaniałe? Gdy Ciebie nie ma nawet ptaki milkną.
Marilyn Manson and Hey Fan ♥
misziaczek1717
misziaczek1717
  6 stycznia 2009

JESTEM W KOMPLETNYM DOŁKU... ZAPŁACE... TYLKO ILE??:/;/;

Clyde
Posty: 23911 (po ~63 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Clyde
  6 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: JESTEM W KOMPLETNYM DOŁKU... ZAPŁACE... TYLKO ILE??:/;/;

ale mnie nie pytaj.. zgłoś się do jakiegoś polonisty.
powodzenia życzę.
Mam sczerniałą duszę. Bo czym bez Ciebie jest lato wspaniałe? Gdy Ciebie nie ma nawet ptaki milkną.
Marilyn Manson and Hey Fan ♥
baskas4
baskas4
  6 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: za takie rzeczy się płaci..

albo odpowiadasz albo powstrzymujesz się od komentarzy.

Konto usunięte
Konto usunięte: pomoże ktoś??

opisz Wertera i Wokulskiego, który przez kobietę poniósł klęskę.
OlekOcw
OlekOcw
  6 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Hejka mam prośbe... pomógł by mi ktoś napisać prac z języka polskiego... strasznie sie w tym motam i kompletnie mam pustkę w głowie.... moj temat to życie w społeczeństwie przekleństwo czy wygoda, odpowiedz na pytanie analizując podstawy wybranych bohaterów literackich;/;/ plissss pomoże ktoś??

Dobrze, że umiesz chociaż temat wybrać...:zonk:
VLG
VLG
  6 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: życie w społeczeństwie przekleństwo czy wygoda, odpowiedz na pytanie analizując podstawy wybranych bohaterów literackich

Nie moglas trudniejszego tematu wybrac ?? ;/
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.