heeeh13
heeeh13
  6 stycznia 2009 (pierwszy post)

Podlizujecie sie nauczycielom bo moje koleznki tak i te głupie nauczycielki podwyzają im oceny !! Wrrr

Clyde
Posty: 23911 (po ~63 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Clyde
  6 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Podlizujecie sie nauczycielom bo moje koleznki tak i te głupie nauczycielki podwyzają im oceny !! Wrrr

może nie zasługujesz na lepsze oceny? Pomyśl. :zonk:
nikt za lanie wazeliny 5 nie wstawia.
Mam sczerniałą duszę. Bo czym bez Ciebie jest lato wspaniałe? Gdy Ciebie nie ma nawet ptaki milkną.
Marilyn Manson and Hey Fan ♥
sekswubikacji
sekswubikacji
  6 stycznia 2009

oj to straszne;)
Nie nie podlizuję się potrafię zadbać o swoje oceny w inny sposób.;)

xkissmebaby2x
Posty: 906 (po ~62 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
xkissmebaby2x
  6 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Podlizujecie sie nauczycielom bo moje koleznki tak i te głupie nauczycielki podwyzają im oceny

Pewnie że tak..i teraz żałuję bo mnie często biora do tablicy ale nie na ocenkę.. Ale nie podnoszą mi ocen...

Dla niej pieszczot litania,
Lecz dla niego grą było
- Pół godziny żebrania.

Clyde
Posty: 23911 (po ~63 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Clyde
  6 stycznia 2009
xkissmebaby2x
xkissmebaby2x: Pewnie że tak..

:szok2: aż zaleciało tu wazeliną. Mykam zatem. :bye:
Mam sczerniałą duszę. Bo czym bez Ciebie jest lato wspaniałe? Gdy Ciebie nie ma nawet ptaki milkną.
Marilyn Manson and Hey Fan ♥
XxBeautifulGirl1xX
XxBeautifulGirl1xX
  6 stycznia 2009

Hej ale zależy jak kto ocenia podlizywanie bo u mnie jak ja dostanę dobre oceny to dziewczyny: bo twój brat był kujonem i masz ulgę!
bo u nas nie którzy nauczyciele patrzą po rodzeństwie i np. koleżance za to że ma brata który się nie uczy dostała 1 a odpowiedziała na 4 przynajmniej!!! A ona jej powiedziała no no zamał zamało i wstawiła pałę;/

XxYourBlueEyesxX
XxYourBlueEyesxX
  6 stycznia 2009

po co??inne moje nieszczęsne koleżanki owszem....w tym sama przewodnicząca samorządu...ach...żal mi jej głupoty...zobaczymy co będzie gdy pójdzie do innej szkoły,wtedy tak łatwo mam nadzieję jej nie będzie :mrgreen:

Paulinka4xD
Paulinka4xD
  6 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nikt za lanie wazeliny 5 nie wstawia


u mnie stawia :zonk: miałam takie same oceny jak koleżanka i ja jeszcze byłam na konkursie a ta mi dała 4 a jej 5 :and:
Needy007
Needy007
  6 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Podlizujecie sie nauczycielom bo moje koleznki tak i te głupie nauczycielki podwyzają im oceny !! Wrrr


nie ja się nie podlizuję, wręcz mam nieciekawe stosunki z nauczycielami
Yukiko
Posty: 1458 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 22
Yukiko
  6 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ja się nie podlizuję, wręcz mam nieciekawe stosunki z nauczycielami

j.w
nie potrafię nie pyskować.
celebritty
celebritty
  6 stycznia 2009

Ja jestem Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego i za to mnie wszyscy nienawidzą. więc nie ma mowy o podlizywaniu się.

najzajebistsza
najzajebistsza
  6 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Podlizujecie sie nauczycielom bo moje koleznki tak i te głupie nauczycielki podwyzają im oceny !! Wrrr

Już się wyżaliłaś?
Elph06
Posty: 11095 (po ~87 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
Elph06
  6 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

moja znajoma tak lizała dupę nauczycielce, że nie musiała sprawdzianu pisać:ninja:

A.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.