LovelyGirl08
LovelyGirl08
  5 stycznia 2009 (pierwszy post)

Siemka no tak jak w tytule mam do rozwiązania 5 zadań z fizyki by mogłabym jakoś zaliczyć ten rok, a są to zadania związane z wahadłem matematycznym itp, prosze o pomoc bo ja niestety nic nie kumam, jeśli ktoś pomoze mi w tych zadaniach dostanie odemnie gwiazdke na 1 miesiac, narazie, jc pisac do mnie, pilne i to bardzo !!!

andzialbn
andzialbn
  5 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jeśli ktoś pomoze mi w tych zadaniach dostanie odemnie gwiazdke na 1 miesiac


Konto usunięte
Konto usunięte: Za dziekuje dzieci sie nie nakarmi, podobno zrobisz wszystko no to prosze o gwiazdke na miesiac xP


:woot:
ciekawe czy jakiś frajer się znajdzie :crylol:
i33iiiiiiiee
i33iiiiiiiee
  5 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Siemka no tak jak w tytule mam do rozwiązania 5 zadań z fizyki by mogłabym jakoś zaliczyć ten rok, a są to zadania związane z wahadłem matematycznym itp, prosze o pomoc bo ja niestety nic nie kumam, jeśli ktoś pomoze mi w tych zadaniach dostanie odemnie gwiazdke na 1 miesiac, narazie, jc pisac do mnie, pilne i to bardzo !!!


omg co te dzieci jeszcze wymysla............. :zonk:
czekolade tez mi kupisz?
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  5 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Siemka no tak jak w tytule mam do rozwiązania 5 zadań z fizyki by mogłabym jakoś zaliczyć ten rok, a są to zadania związane z wahadłem matematycznym itp, prosze o pomoc bo ja niestety nic nie kumam, jeśli ktoś pomoze mi w tych zadaniach dostanie odemnie gwiazdke na 1 miesiac, narazie, jc pisac do mnie, pilne i to bardzo !!!

najpierw kup to zrobię
...Ignorance is bliss...
ephe
ephe
  5 stycznia 2009

i jeszcze frytki do tego ^^

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.