LasWerka15
LasWerka15
  4 stycznia 2009 (pierwszy post)

Ludzie pomocy !!
Mam 3 głupie zadania z geografii i nie wiem, jak jej rozwiazać.
1. Wymień główne narody zamieszkujące kraje Azji Zachodniej i kraje, w których mieszkają.
2.Oblicz, która godzina czasu urzędowego jest w tej samej chwili w Pietropawłowsku Kamczackim, jeżeli w Kaliningradzie jest 7.00 według czasu wschodnioeuropejskiego.
3. W którym z miast Słońce góruję przez cały rok [latem i zimą]. Wyjaśnij dlaczego.

DHAKA
_______________

KALKUTA

Monisiaaaaq
Monisiaaaaq
  4 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

Jak nie umiesz to poczytaj ksiazke.
Myslisz, ze ktos czeka tylko na to, zeby rozwiazac Ci zadania ?
Niee :ninja:
:ziew:
:bye:
marksmanT
marksmanT
  4 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Oblicz, która godzina czasu urzędowego jest w tej samej chwili w Pietropawłowsku Kamczackim, jeżeli w Kaliningradzie jest 7.00 według czasu wschodnioeuropejskiego.

podaje w okolicach , 16:20
LasWerka15
LasWerka15
  4 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: podaje w okolicach , 16:20

Mi wyszło 17.00..
No cóż.. Nie wiem czy to dobrze ;p
LasWerka15
LasWerka15
  4 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak nie umiesz to poczytaj ksiazke. Myslisz, ze ktos czeka tylko na to, zeby rozwiazac Ci zadania ? Niee

heh.. Jakbyś umiała je rozwiązać, to byś napisała..
xInTheDarkx
xInTheDarkx
  4 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 2.Oblicz, która godzina czasu urzędowego jest w tej samej chwili w Pietropawłowsku Kamczackim, jeżeli w Kaliningradzie jest 7.00 według czasu wschodnioeuropejskiego.

to będzie około godziny 17.00 . :)
marksmanT
marksmanT
  4 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mi wyszło 17.00.. No cóż.. Nie wiem czy to dobrze ;p

zalezy jakie podalas wspolrzedne
ja przyjelem ze Kaliningrad ma 20*29' a to drugie 138*39'

po odjeciu wychodzi wynik 138'1 :15=ok 9,2h
9,2h+7=16,20

1*=4min
15*=1h=60min
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  4 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ludzie pomocy !! Mam 3 głupie zadania z geografii i nie wiem, jak jej rozwiazać. 1. Wymień główne narody zamieszkujące kraje Azji Zachodniej i kraje, w których mieszkają. 2.Oblicz, która godzina czasu urzędowego jest w tej samej chwili w Pietropawłowsku Kamczackim, jeżeli w Kaliningradzie jest 7.00 według czasu wschodnioeuropejskiego. 3. W którym z miast Słońce góruję przez cały rok [latem i zimą]. Wyjaśnij dlaczego. DHAKA _______________ KALKUTA

:zonk:

sikać w nocnik jest się trudniej nauczyć
...Ignorance is bliss...
andzialbn
andzialbn
  4 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: heh.. Jakbyś umiała je rozwiązać, to byś napisała..

nikt Ci tego na tacy nie poda, możesz sama poszukać odpowiedzi na 1 i 3 pytanie w internecie.
maQs91
maQs91
  5 stycznia 2009

Dziew

Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Wymień główne narody zamieszkujące kraje Azji Zachodniej i kraje, w których mieszkają.


Nie wiesz kto w Azji mieszka? :and:

google.pl albo google.com
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.