lolropsonlol
Posty: 6587 (po ~80 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
lolropsonlol
  3 stycznia 2009 (pierwszy post)

hejo mam problem bo w jednym zadaniu z matmy mam podać zastosowanie w życiu codziennym Wzorów Viete`a.
niestety w googlach nic nie ma;]

prosze o pomoc;]

Laralion
Laralion
  3 stycznia 2009

Jednym z rodzajow zadan , ktore wykorzystuja wzory vietea sa zadania typu : jest sobie 2 braci suma ich lat wynosi blablabla a iloczyn ich lat wynosi blablabla , pomysl nad tym w szerszy sposob a na pewno znajdziesz jakies zastosowanie praktyczne (np w energetyce gdzie sie liczy na liczbach zespolonych)

lolropsonlol
Posty: 6587 (po ~80 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
lolropsonlol
  3 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jednym z rodzajow zadan , ktore wykorzystuja wzory vietea sa zadania typu : jest sobie 2 braci suma ich lat wynosi blablabla a iloczyn ich lat wynosi blablabla , pomysl nad tym w szerszy sposob a na pewno znajdziesz jakies zastosowanie praktyczne (np w energetyce gdzie sie liczy na liczbach zespolonych)


hehe no gdyby to byłoby dla mnie takie łatwe jak dla ciebie na pewno bym nie pisał
znajduch
lolropsonlol
Posty: 6587 (po ~80 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
lolropsonlol
  4 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: http://pl.wikibooks.org/wiki/Matematyka_dla_liceum/Funkcja_kwadratowa/Wzory_Viete%27a


jak wczesniej napisałem potrzebuje uzycia w życiu codziennym a tam saprzykłady rozwiazywania ;/
znajduch
znajduch
  4 stycznia 2009
lolropsonlol
lolropsonlol: potrzebuje uzycia w życiu codziennym

odrabianie prac domowych z matmy :ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.