MmNIEZAPOMINAJKAmM
MmNIEZAPOMINAJKAmM
  1 stycznia 2009 (pierwszy post)

hej mam do zrobienia z moja grupa reklame na przedsiebiorczosc...ma byc smiesznie;p
oto scenariusz:
Witamy

Zaprezentujemy państwu produkty nie dla idiotów

Jeśli obejrzysz ta reklamę do końca gwarantuje CI ,ze poznasz najbardziej zaskakujące
techniki dbania o męską urodę .

Chcielibyśmy przedstawić państwu te oto produkty z firmy DIM2(kwadrat)men:

-fluid = > ma piękna konsystecję ,pięknie się rozprowadza a również poprawia koloryt skóry

Mężczyźni nie używają szminki ???- stereotyp ,który już dawno wyszedł z lamusa ?ta oto piękna szminka jest w sam raz dla prawdziwego mężczyzny

Zestaw 12 prasowanych cieni do powiek o uwodzicielskich kolorach inspirowany barwami tęczy ukryto w eleganckim czarnym opakowaniu zbliżonym do dekadenckich opakowań czekoladek.

Firma DIM2men zachwyca zaskakuje zaprasza by stać się mężczyzną 21 wieku !!! Jak on wygląda?? Spójrzcie na kolegę zdrowo wyglądająca skóra, piękne usta i soczyste cienie ? tak to jest to na co czekaliśmy !! odwagi

Nie śniło się nikomu ?dużo ,tanio , blisko domu?!!!

Prawdopodobnie nie zdarzył o się jeszcze w dziejach ,by firma dystrybuująca lub produkująca kosmetyki wymyśliła tak oszałamiające produkty.

Zapraszamy do wypróbowania !!!

i kolezanka jedna bedzie miala transparent z logiem a druga z rysunkiem kosmetykow a kolege bedziemy w trakcie malowac....myslicie ze przejdzie to?? moze cos poprawic?zalezy mi na tej ocenie tzn musze dostac 4 lub powyzej 4 zeby mi 4 postawila;( help

Laralion
Laralion
  2 stycznia 2009

Reklama niczym sie nie wyroznia, jest wiele tego typu reklam, ja bym jeszcze dodal jakies zdjecie kolegi przerobione w photoshopie jak wygladal kiedys i jak wyglada teraz i z nim elementy wywiadu, a sam zdecyduj czy ma sie zmienic na lepsze po uzywaniu, nie zmieniac w ogóle ( 2 te same zdjecia pokazac before i after uzywania tego czegos) i sie ejszcze pogorszyc;p a w wywiadzie niech ciagle w ten sam sposob chwali te rzeczy ktore reklamujecie 1 argumentem nie wazne jakie mu sie pytanie zada, ja bym zrobil cos w tym stylu

bomigoraco
Posty: 4669 (po ~46 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 82
bomigoraco
  2 stycznia 2009

j.w i na jaki to przedmiot? ;>

24.XII.2010 :zakochany:

agniesiaO3
agniesiaO3
  2 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: i kolezanka jedna bedzie miala transparent z logiem a druga z rysunkiem kosmetykow a kolege bedziemy w trakcie malowac....myslicie ze przejdzie to?? moze cos poprawic?zalezy mi na tej ocenie tzn musze dostac 4 lub powyzej 4 zeby mi 4 postawila;( help

hmm niby fajne, ale nie ma tego czegoś:P jescze możecie to troche rozbudować, dodać ze szminka jest nawilżająca z właściwościami ochronnymi czy coś tam ^^ po prostu bym dała trochę więcej informacji, można też rozdać próbki produktów hehe
MmNIEZAPOMINAJKAmM
MmNIEZAPOMINAJKAmM
  2 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: j.w i na jaki to przedmiot? ;>

Przedsiębiorczość
thomas893
thomas893
  2 stycznia 2009

rozbierzcie chłopaka, to będzie przyciągać uwagę :ziober2:

MmNIEZAPOMINAJKAmM
MmNIEZAPOMINAJKAmM
  2 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: rozbierzcie chłopaka, to będzie przyciągać uwagę

akurat moim zdaniem nie byloby czego u niego ogladac xD
thomas893
thomas893
  2 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: akurat moim zdaniem nie byloby czego u niego ogladac xD

to teraz pojechałaś po koledze :lol2: plasteliną się pobawcie i może uda się coś poprawić :P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.