WiktorJ15
WiktorJ15
  1 stycznia 2009 (pierwszy post)

Czy w ogóle jest ktoś taki kto lubi szkole . ? NIE ... Więc po co do niej chodzić . ? Nikt nie wie..

Przecież pisać umiemy
Czytać umiemy
Liczyć tez potrafimy ..
[To ta sokola jest nam do niczego niepotrzebna]

XxBeautifulGirl1xX
XxBeautifulGirl1xX
  1 stycznia 2009
Hej ludzie bez przesady;)
Chyba każdy kiedyś miał taką chwilę że sobie powiedział ,,Po co jest ta szkoła''
Prawda szkoła jest potrzebna ale czasem mamy chyba chęć powiedzieć coś żeby inni przynali ci rację;)
unkindly
unkindly
  1 stycznia 2009

Zależy jakie kto ma plany,dobrze gdyby było tak,iż kto chce chodzić do szkoły,niech do niej chodzi. Trudno,byliby analfabeci itd. ale przynajmniej byłby spokój,bo niektórzy mają właśnie takie podejście jak Ty, przez co inni cierpią. Zresztą nie wiem jak się zachowujesz,ale u mnie jest tak,że 18letni chłopak ( jestem w 3 gimnazjum ) chodzi ze mną do klasy ( nie chce chodzić do szkoły,ale rodzice każą ) i robi na złość nauczycielom,przez co obrywamy za to my - moja klasa.

thomas893
thomas893
  1 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: moim zdaniem ten watek jest godny uwagi ... ;/

a moim zdaniem nie :zonk:

TakeTheSunAway
TakeTheSunAway: To fakt, że wiele rzeczy, których się uczymy, nie będzie nam potrzebna do wykorzystania w przyszłości, ale jednak warto mieć ogólne pojęcie o podstawowych sprawach, czyż nie?

fakt :) chyba nikt nie chciałby być takim debilem jak na załączonym filmiku:
http://pl.youtube.com/watch?v=0i4GZzNj4Rk
TakeTheSunAway
Posty: 3033 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
TakeTheSunAway
  1 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Święta prawda.

Zawsze jest tak, ze zdajemy spobie sprawę z takich rzeczy, jak jest już za późno.
Wystarczy, że pójdzie na studia i zatęskni za czasami szkolnymi. ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: fakt :) chyba nikt nie chciałby być takim debilem jak na załączonym filmiku:

Aż brak mi słów. :szok2:
Najbardziej chyba zszokowała mnie nieznajomość odpowiedzi na pytanie o boki trójkąta i o nerki.
Laralion
Laralion
  2 stycznia 2009

Przecież pisać umiemy

To napisz mi sprawozdanie z dzialalnosci firmy lub jakas recenzje filmu . Jak to nie potrafisz tego zrobic? przeciez umiesz pisac

Czytać umiemy

ale nie umiecie jeszcze czytac z zrozumieniem. Przeczytaj sobie i zrozum C++. No widzisz nawet nie potrafisz przeczytac czegos z zrozumieniem

Liczyć tez potrafimy ..

(moje ulubione :D)

Jesli potrafisz obliczyc pole asteroidy o wzorze np x^(2/3)+ y^(2/3)=1
albo chociaż potrafisz rozbijac calki na ulamki proste ? albo chociaz narysowac lisc kartezjusza lub Leminskate Beuroliego ? umiesz liczyc macierze ? znasz metode odwrotna do metody Gaussa? Umiesz liczyc na liczbach urojonych? Znasz kwantyfikatory? Umiesz za pomoca logiki napisac zdanie?

O takie rzeczy jak pochodne, logarytmy, funkcje wykladnicze, homograficzne, asymptoty, wzory viete'a czy metode wyznacznikow sie nie ebde pytac bo takie rzeczy sie uczy w przedszkolu, ale czy te wyzej wszystkie znasz? jesli tak to nie musisz sie juz uczyc :)

[To ta sokola jest nam do niczego niepotrzebna]

masz racje szkola jest niepotrzebna, jesli sam bym sie tego nauczyl w domu to nie musialbym chodzic do szkoly, ale czy dasz rade sam sie tego wszystkiego nauczyc czego cie ucza w szkole?

xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  2 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: niektorzy nauczyciele sa tak wredni ze az szkoda gadac ..;/

w jakiej klasie jesteś?

Konto usunięte
Konto usunięte: Więc po co do niej chodzić . ?

żeby potem znaleźć pracę, mieć kasę na rodzinę. :zonk:
thomas893
thomas893
  2 stycznia 2009
TakeTheSunAway
TakeTheSunAway: Aż brak mi słów. :szok2:

americanos is stupidos :lol:

TakeTheSunAway
TakeTheSunAway: Najbardziej chyba zszokowała mnie nieznajomość odpowiedzi na pytanie o boki trójkąta i o nerki.

no przecież jakim to trzeba być debilem, żeby tego nie wiedzieć...
dobre też było, jak nazwy stanów wymieniali jako państwo :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jesli potrafisz obliczyc pole asteroidy o wzorze np x^(2/3)+ y^(2/3)=1 albo chociaż potrafisz rozbijac calki na ulamki proste ? albo chociaz narysowac lisc kartezjusza lub Leminskate Beuroliego ? umiesz liczyc macierze ? znasz metode odwrotna do metody Gaussa? Umiesz liczyc na liczbach urojonych? Znasz kwantyfikatory? Umiesz za pomoca logiki napisac zdanie?

to żeś teraz pojechał po bandzie :ziober2:
tylko, że przeciętnemu człowiekowi akurat takie rzeczy potrzebne nie będą ;]
ThatxGirl
Posty: 17 (po ~239 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
ThatxGirl
  2 stycznia 2009
ahh.. szkola jest dla mnie jak wiezienie...
siedze bo musze.. ;/
pozdro x33
TakeTheSunAway
Posty: 3033 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
TakeTheSunAway
  2 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: americanos is stupidos

Przy nich poczułam się naprawdę inteligentna. :pavarotti:. :mrgreen:.
roksia007
roksia007
  4 stycznia 2009

Czasami dla sie wytrzymac ;D
no ale rzadkoo :crylol:

FourthHorsemen
FourthHorsemen
  4 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież pisać umiemy

wiele osób robi koszmarne błędy, posiedź na forum hyde. Lub spójrz na estetykę Twojego posta.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czytać umiemy

problem z czytaniem ze zrozumieniem ma 80% uczniów

Konto usunięte
Konto usunięte: Liczyć tez potrafimy ..

bez komentarza :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: [To ta sokola jest nam do niczego niepotrzebna]

wiedza i umiejętności same Ci do głowy nie wleciały.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy w ogóle jest ktoś taki kto lubi szkole . ?

Ja lubię, szkołę mam naprawdę spoko i kiedyś trzeba na fajkę wyjść...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.