ewelinka10101
ewelinka10101
  30 grudnia 2008 (pierwszy post)

Witam ;)

Mam w podręczniku klimatogramy dla poszczególnych typów klimatów. I nie wiem, czy jakieś znaczenie ma to że dla klimatu równikowego wybitnie wilgotnego i zwrotnikowego słupki ukazujące opady są tak jakby przerwane? W równikowym jest no na poziomie ok.150 mm a w zwrotnikowym ok.100 mm. Wie ktoś?

Mój podręcznik to "Geografia na czasie" kl. 1 liceum, zakres rozszerzony, wyd. PWN

Aha, jakby ktoś przez przypadek miał ten podręcznik to interesuje mnie, czy klimat podzwrotnikowy monsunowy i kontynentalny suchy mają takie same klimatogramy? Czy to błąd w druku?

jakuh
jakuh
  30 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Mój podręcznik to "Geografia na czasie" kl. 1 liceum, zakres rozszerzony, wyd. PWN

Ja mam podstawę i to byłby mój życiowy błąd, gdybym rozszerzył geografię :nie:
oOkasienka15OoxxD
oOkasienka15OoxxD
  30 grudnia 2008

Zapisz odpowiedzi na kartce papieru lub otwórz WORDA Nie oszukiwać !!!!!
Odpowiedzi na test są na końcu strony.
Tylko ich nie czytajcie zanim nie zrobicie. !
Prosze.;]

1. Napisz imię osoby płci przeciwnej.
2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty?
3. Pierwsza litera twojego imienia?
4. Miesiąc urodzenia?
5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały?
6. Imię osoby tej samej płci.
7. Ulubiony numer?
8. Wolisz jezioro czy morze?
9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!).
Skończone ? zobacz poniżej:
Odpowiedzi
1. Kochasz tę osobę.
2. Jeżeli wybrałaś /eś:
Czerwony ? twoje życie jest pełne miłości.
Czarny ? jesteś konserwatywna /y i agresywna /y.
Zielony ? twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie.
Niebieski ? jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz.
Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku.
3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest:
A-K - masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom.
L-R - Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie.
S-Z - lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze.
4. Jeśli urodziłaś /eś się w:
Styczeń ? Marzec
Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym.
Kwiecień - czerwiec
Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze.
Lipiec- wrzesień
Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze.
Październik ? grudzień
Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę.
5. Jeśli wybrałaś /eś
Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy.
Biały:Będzieszmie ćprzyjaciela,któremu można będzie całkowicie zaufaćizrobiłby dlaciebie wszystko, alety możesz sobie z tego niezdawa ćsprawy.
6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem.
7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu.
8. Jeśli wybrałaś /eś:
Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem.
Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi.
9.Tożyczenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5innychklanów w ciągu jednej

Silvaneath
Silvaneath
  30 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Zapisz odpowiedzi na kartce papieru lub otwórz WORDA Nie oszukiwać !!!!! Odpowiedzi na test są na końcu strony. Tylko ich nie czytajcie zanim nie zrobicie. ! Prosze.;] 1. Napisz imię osoby płci przeciwnej. 2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty? 3. Pierwsza litera twojego imienia? 4. Miesiąc urodzenia? 5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały? 6. Imię osoby tej samej płci. 7. Ulubiony numer? 8. Wolisz jezioro czy morze? 9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!). Skończone ? zobacz poniżej: Odpowiedzi 1. Kochasz tę osobę. 2. Jeżeli wybrałaś /eś: Czerwony ? twoje życie jest pełne miłości. Czarny ? jesteś konserwatywna /y i agresywna /y. Zielony ? twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie. Niebieski ? jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz. Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku. 3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest: A-K - masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom. L-R - Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie. S-Z - lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze. 4. Jeśli urodziłaś /eś się w: Styczeń ? Marzec Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym. Kwiecień - czerwiec Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze. Lipiec- wrzesień Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze. Październik ? grudzień Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę. 5. Jeśli wybrałaś /eś Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy. Biały:Będzieszmie ćprzyjaciela,któremu można będzie całkowicie zaufaćizrobiłby dlaciebie wszystko, alety możesz sobie z tego niezdawa ćsprawy. 6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem. 7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu. 8. Jeśli wybrałaś /eś: Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem. Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi. 9.Tożyczenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5innychklanów w ciągu jednej

regulamin czytaliśmy? :ziew: . wyjdz .

Konto usunięte
Konto usunięte: Mam w podręczniku klimatogramy dla poszczególnych typów klimatów. I nie wiem, czy jakieś znaczenie ma to że dla klimatu równikowego wybitnie wilgotnego i zwrotnikowego słupki ukazujące opady są tak jakby przerwane? W równikowym jest no na poziomie ok.150 mm a w zwrotnikowym ok.100 mm. Wie ktoś?

mimo najlepszych chęci, nie mam pojęcia :and: .
smyku1910
smyku1910
  30 grudnia 2008

mogłabyś wrzucić te klimatogramy na jakiś serwer czy cuś...bym je oblookał :)

rafaloss666
rafaloss666
  30 grudnia 2008

Może błąd w podręczniku.

Zeskanuj co tam masz :>

KubekKakao
KubekKakao
  31 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Może błąd w podręczniku. Zeskanuj co tam masz :>

Popieram :tak: .
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  31 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: czy klimat podzwrotnikowy monsunowy i kontynentalny suchy mają takie same klimatogramy?

moga miec te same ;]
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.